Akú farbu na vlasy?

blondula

tu pravu svetlu blond som mala velmi kratucko,lebo som sa bala,ze mi chyti na zlto,ale nechytila.skus si kupit odtiene tmavsie blond.alebo tuto co mam teraz ja !

maruska123

no ked ju budem mat dlho na hlve tak bude tmava, to nechcem...teda chcela by som mat peknu svetlohnedu farbu, ale kazda mi chyta na tmavo.ja uz neviem

blondula

alebo ju maj dlho na hlave ako ja :DDD ja som medzitym vysavala ,aj upratovala a na hlave mi skoro uschla :DDD inak tento odtien co mam ja,aj voda bola do hneda ked som vlasy umyvala :D

blondula

aj mne chytila na tmavsie ako na obrazku,ale ja som rada.podla skusenosti ale viem,ze sa mi to trosku vymyje a zosvetlie...

maruska123

no ja som raz mala tu: prava svetla hneda, strasne sa mi pacil ten odtien, ale chytila mi strasne tmavo, skor na tmavohnedu...tak preto sa pytam, loreal mam rada, ale tato skusenost ma trosku odradila

blondula

asi pred polrokom som mala "prava svetla blond 90".kedze mam svetle vlasy,chytila dobre,ale chcela som nieco tmavsie,podobne mojim vlasom.tak som si dala pred tyzdnom "zlata slnecna blond 83".s touto som velmi spokojna !!