stale strata casu

Príspevok v téme: stale strata casu
karrolinqa

ja to neviem vysvetlit ale neustale mam pocit ze mrham casom. napr. ked som s priatelom vonku, je mi s nim dobre, vsetko je skvele ale stale mam pocit uzkosti, pozeram na hodinky, nervozita ze hodiny plynu a mi sa ,,len,, prechadzame, sedime v restauracii, v kine... . to iste znami. napr. kolegyne ked sme si isli v ramci firemnej akcie sadnut. bolo to neskutocne utrpenie pre mna, sediet, nedokazala som sa sustredit pretoze sa rozpravalo ,,o nicom,,. zacali niaku temu, zrazu som sa len uvedomila ze uz hovoria uplne o niecom inom. nejde o to ze ma to osobne nezaujima a nebavi ale ze sa nedokazem ani prinutit pocuvat. velmi zly mam pocit potom dlho, ze som mrhala casom. dnes sme boli s priatelom a este s jednymi co su tiez par spolu vonku, des a hroza. obcas si oddychnem pri knihe ale zas nemozem stale citat. som z toho nervozna, dni, mesiace, roky utekaju a ja cas travim takymito zbytocnostami. pre mna zbytocnostami.

jajka001_

zabijas cas, robis to co ta nebavi. potom sa obzries a zistis ze si nic nezazila... chod a rob nieco co ma zmysel alebo ta bude bavit. nechod niekam len preto ze sa to patri alebo preto ze to chce niekto iny.

karrolinqa

dakuje, ale to viem. tu ide o to ako sa toho zbavit. pretoze po tolkom case uz ani nemam silu sa pretvarovat a len ticho cusim.

dazdovka666

Hlavne si myslim, ze svoj zivot mozes premrhat nie "robenim takychto zbytocnosti", ale hlupym strachovanim sa, ze mrhas svojim casom. Ved predsa o tom je zivot, o "uzitocnych", aj o tych zbytocnych cinnostiach, zazitkoch...

Najčítanejšie články