podvazdanie

Príspevok v téme: podvazdanie
kika8489

chcela by som sa opytat,zistila som ze moj partner je zaregistrovany na sexzoznamke pod urcitym menom s tym ze si hlada partnerku na sex byvame od seba daleko vidime sa 2x mesacne neviem preco to robi lebo nas sex si velmi chvali a stale mi hovori ako ma miluje nechapem a neviem co mam robit mam to brat tak ze je jeden z tych chlapov ktori su stastni vo vztahu ale potrebuju menit sexualnych partnerov?ale to nic nemeni natom ze je debil

kika8489

tiez si myslim ale sranda je ze on sa registruje a potom tam vobec nechodi ani necita spravy ktore mu pridu od zien

natusa42

Vamo nie nie :)ja som sa s ním rozišla,ja som ho nechala,:)ja ..nie on mna ...:)a nebol v sexe problém,že nechcem,alebo čo..v tom nie,lebo on bol ako ja :)síce tužil po mne,ale vedel sa ovladat :)cize v tom to nebolo ,ver mi :)viem o com vravim

kika8489

nemyslim si ze vztah na dialku nevydrzi my sme spolu 3roky a nemali sme problem hmm skor si myslim ze by mi to urobil aj keby sme boli stale spolu proste nie kazdeho to bavi s jednou osobou stale co narobis

cody

vykasli sa nanho taky vztah na dialku nema zmysel ..mne to vydrzalo ani nie rok, a to sme sa mali brat ..proste si nasla druheho kolika ..

natusa42

sisaaaa tak toto si zaklincovala (rofl) sa tu sulam pri monitore,az mi caj vyprskol :D od smiechu,ze dat si s nim stretko,ale ano ,vazne :)skus to .)ja by som to spravila bez probelmov :)
a druha moznost je,ze mu to vytmavis poriadne ..a porozpravate sa o tom...
a ty mu stale veris,ci ?

inak este jedna vec : myslite si ,ze ked chlap ma sex s partnerkou dvakrat do mesiaca,tak musi si hladat dalsuu lebo je to malo?tak ja som potom asi nemala normalneho chalana pri sebe,ked bol aj zamilovany aj vsetko a nemali sme sex vobec rok a pol vo vztahu :O ....ci ako teda ?