skvrna na ruke - fotky

Príspevok v téme: skvrna na ruke - fotky
cotoje?:/

Ahojte, pred asi 3 tyzdnami sa mi urobila na chrbte pravej ruky vyrazka, ktora sa zmenila na chrastu a ta sa odlupovala az mi zostala tato skvrna - vnutri belava, po okrajoch cerveno hneda (ked mi je vonku zima az fialovie). Nic ma nesvrbi, na dotyk je to uplne hladucke, na svetle sa to preto ako keby z bocneho uhla leskne... Prosim vas pekne co to je? Tu su aj fotky... Vdaka, bojim sa.

lh3.googleusercontent.com

lh4.googleusercontent.com

je to fotene mobilom, pardon za kvalitu...

maruska123

poviem ti jedno, ziadneho normalne zmyslajuceho cloveka by nenapadlo ako prve, ze ked ma nejaku skvrnu na ruke, ze je to rakovina...

len hypochodnra, takze asi tak

cotoje?:/

no ja sa priznavam, ze som paranoidna casto... lebo sa mi toto este nestalo a ked som si dala do googlu vyhladat 'skvrna na ruke' naslo mi to same rakoviny a pod., tak potom budete pokojny. ale dakujem, ukludnila som sa trochu. len ked clovek nevie, z coho to nahle vzniklo a preco to tam este stale je, tak ho uz chyta panika.

cotoje?:/

viem, ze som nad tym hrozne uvazovala ako sa mi to objavilo, ze som sa musela popalit, no naozaj si neviem spomenut, ono to inak aj dost bolelo, kym to bolo vo forme vyrazky a ako sa to zacalo tvorit na chrastu, potom uz nic, ziadne svrbenie, bolenie, len na povrchu nemam normalnu kozu (epitely) ale uplne hladku 'blanku', ktora takto vyzera. je to cudne no, viem, ze ked som si odrela nohu pred rokmi, tak mi podobne nieco zostalo az doteraz na nohe. ale s tymto absolutne netusim, preco sa to stalo :/

KristinaaaTN

Ahoj, a si si istá že sa ti to len tak z ničoho nič vytvorilo? ja mám totiž presne to isté, ibaže som sa popálila na krbe a sa mi zošuchla koža, potom chrasta a doteraz, sice to už je skoro rok, tam mam taku škvrnku ako ty, a presne ked mi je zima tak je uplne fialova...Skús sa rozpamatať, možno je to naozaj z popálenia, lebo aj ja ked som sa popálila, najprv som tam nič nemala a až za deň-dva sa mi tak urobil chrasta, možno si aj zabudla na to, že si sa popálila

julka007

podla mna je to len obycajna jazva po vyrážke. ale ak ta to znepokojuje tak s tym chod na kozne, aby to nebolo nieco vaznejsie.