FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Bolesť hlavy pri pohybe...

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Bolesť hlavy pri pohybe..." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    marika14402.12.11 15:51??.??.5.221

Ahojte! Od včera ma neskutočne boli hlava. Nemožem sa normalne pohybovať lebo pri každom prudkom pohybe mam strasne pulzujucu bolesť v zadnej pravej časti hlavy. Stači ze sa posadím a potom postavím alebo sa zohnem. čim to moze byť? začina ma pobolievať krk na pravej strane..može to byť niečo od chrbtice? dakujem

• rretepp21.10.12 16:28??.??.13.32

Strasne ma boli hlava ked sa postavim alebo ked sa hibem tak mam strasnu pulzujucu bolest v prednej casti hlavi ale ked sa nehibem tek ma neboli

• Maros7528.12.11 16:43??.??.68.195

marika........jasne,ze to je od nespravnych poloh od sedenia az po telefonovanie .

Skus najskor nejaku kvalifikovanu masaz a ak to nepomoze zajdi na neurologiu.

• OMGG28.12.11 14:48??.??.114.96

Ahoj ja mam tie podobne problemy posledne 2 tyzdne ma boli hlava pri neakych pohyboch alebo ked pracujem ale boli ma to z prednej časti hlavy pri pravom obočí alebo oku bol som na masaži a že ide to asi od chrbtice rozotrel mi to ale bolest je stale...

• pravy huhu03.12.11 12:48??.??.48.253

Asi mas ortostaticku intoleranciu.

• Heatherka03.12.11 12:14??.??.37.133

asi stihnute svalstvo. skus pocvicit troska. alebo potom ortopedia. alebo v lekarni ti nieco poradia dostupne ;)

• marika14403.12.11 12:05??.??.5.221

nikto neporadi?

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku

Ľahší život mamičkám

Ľahší život mamičkám

PAMPERS Active Baby 3 MIDI, 112ks - detské plienky teraz s Wallet kupónm len za 0,18€/ks.

^ Späť na vrch