HAK Chloe

Príspevok v téme: HAK Chloe
Marcela1102

Antikoncepciu užívam presne mesiac a pol . Môj gynekolog mi ju nasadil aj kvôli akné . Stále sa mi však akné zhoršuje a objavujú sa aj boľavé podkožné vyrážky . Taktiež sa mi vyrážky viac objavujú na chrbáte ( boli tam aj predtým , no nie často ) . A čo som nikdy nemala aj v dekolte , čo ma štve.
Taktiež ma strašne občas bolia prsia , čo som cítila len počas menzesu .
Máte s tým skúsenosti ? Môže sa mi telo čistiť a preto sa mi akné zhoršilo a nie zlepšilo ? Už som hotová .
Ďakujem za rady a skúsenosti .

Amanda2201

ja viem ,ale necakala som ze sa mi to moze zhorsit, pretoze nie je prijemne chodit s pletou ktora vyzera ako po utoku a mam obavy ze sa to bude len a len zhorsovat :(

Amanda2201

berem CHLOE prvy mesiac, taktiez je to len horsie mam pocit,tiez som nikdy nemala vyrazky v dekolte ,dokonca ani pred menstruaciou, kedy sa mi plet zhorsila na nepoznanie,pretoze inak mavam len zopar vyrazok ,ktore do 3 dni zmizli aj ked som si ich vytlacala, lenze teraz ked si zavrtam do ksichtu tak to mam este dalsi tyzden, hned vedla toho sa vyhodia nove ktore sa zapaluju, obcas mam chut lutovat ze som HAK zacala uzivat, ze mozno by to bolo lepsie

lentilkaaa

jeanine som aj ja uzivala a bola som s nou velmi spokojna, casom som ju musela vsak zmenit ale z uplne inych dovodov ktore sa netykaju tvojho pripadu...takze ju odporucam

jankaaaaaaaa

chloe je najsilnejsia hak na trhu, nadmerne zatazuje telo a pecen. nesmie sa uzivat dlhsie ako rok.. ak chces brat hak nadalej kvoli akne a chloe ti uz pomohla, daj si predpisat jeanine

majkaS3

ja som uzivala chloe 3 roky nepretrzite, mala som dost zle akne a pocas uzivania akne vymyzlo uplne. po vysadeni, teda po troch rokoch sa mi do mesiaca zacali vyrabat nove vyrazky, neustale sa to zhorsovalo a nabralo to take obratky, ze ta plet bola fakt katastrofalna, po roku od tohto vysadenia som ju zufala zacala brat znova a ucinok nastal uz po prvom mesiaci. teraz je to cca 7 mesiacov a ziadne velke vyrazky nemam, iba stare cervene fliacky ale vidno ze ta plet jednoducho nie je uplne zdrava, proste akne sa potlaca... co sa tyka tych vedlajsich ucinkov, niektore mozu byt len na zaciatku uzivania a neskor vymyznu.. zavisi to od konkretneho pripadu, kazde telo reaguje inak. a poznam pripad kedy tieto lieky zacali zaberat az o cca polroka od kamosky

maruska123

taketo vplyvy na akne su viditelne az po 3 mesiacoch minimalne....u niektorych aj po dlhsom case

je normalne, ze ta bolia prsia, je to myslim aj v pribalovom napisane, tak ho citaj

jankaaaaaaaaa

hak ti urcite telo necisti. bud ti ta hak nesedi a robia sa ti z nej vyrazky, alebo s hak tie vyrazky nijako nesuvisia.. ale ta hak zaberie na akne aj tak az po 6-8mesiacoch najskor. ale dlhsie ako 12mesiacov sa tato hak aj tak uzivat nemoze..
to ze ta bolia prsia je pri tejto hak bezne, kedze zadrziava vodu v tele a tento stav je vedlajsi ucinok, je to napisane aj v pribalovom letaku. takze si budes musiet nato zvyknut..