Ako uspokojit partnera

Príspevok v téme: Ako uspokojit partnera
Joja-Yoja

Mam prveho partnera, s ktorym som zacala sexualne zit (mam 21). Velmi ma trapi, ze neviem ako na to. On sa velmi snazi urobit mi dobre, ale vo mne je stale akysi blok, neviem ci sa hanbim alebo ako to nazvat. Ked spolu nie sme uz planujem ako ho budem vsade laskat bozkavat a potom ked sme spolu akosi to nejde. Poradte prosim, chcem ho urobit stastnym :(

názor1248

Pripájam sa aj ja k téme, ak radíte, že treba si dať vínko čo ak partner nemôže piť?treárs pôjde autom domov. no bude to skôr trápne ak iba partnerka vypije nie? tiež mám s týmto niečím problém, pred tým som sa vedela poriadne odviazať no teraz už nie, vari sa to časom zlepší :-)

wreck

janekMY33 (alias Slota, alias Sandokan), mam 2 otazky. nechces uz pre zmenu konecne prestat vypisovat tie tvoje debilinky a ozivovat pol roka stare temy? pomoze ak ti poslem nejake linky, nad ktorymi sa da dobre vytrepat, aby si nam tu nemusel zadrbavat forum tymi tvojimi nepouzitelnymi nezmyslami? ;)

Sandokan

ja ta chapem odvazna a ked dojde k istemu odvaha sa strati ale to chce cas po ja neviem 2-3 rokou ked budes sexovat este stale tim istim a pravidelne kazdy den 2x.Tak uz sa tak hanbit prestanes a budes ho boskat aj kde by si teraz neboskala

chlap

??? Je normálne ak počujem nejakú skladbu ktorá ma totalne dojme nielenže mi stuhnú bradavky, ale cítim v nich intenzívne mravenčenie niekedy ale nepríjemnú pichavú bolesť ale paradoxne pri sexe nie a to aj pri silnom orgazme

Ako je to u vás ostatných ???

Jano6

Dievcinka ja som chlap a rad ti poradim ako chlapa uspokojit ... Staci ked mu pusinkou vylizes celeho vtaka , potom sa pohras s gulkami a ak ma rad nieco tvrdsie strc mu prsty do riti , je to velmi prijemne a mna to vzrusuje ... Potom mozte ist rovno k sexu a skuste polohu pri ktorej budes dole hlavou s postele je to uzastne ... Po tomto sexe budes pri nom urcite uvolnena a nebudes sa hanbit nicoho ;)

Loliii

teraz som založila podobnú temu :D :D ja mam 20 a tiež neviem čo stým uspokojiť ho dokážem ale viem to aj lepšie a nejde mi to !!! sama na seba sa hnevám

fofon3

no dievcence, oral proste normalny chlap musi a ak mu ho nedate vy, tak si na to najde inu.
coho sa bojite? ved to mate vsetko pod kontrolou rukami, proste to musite nejako prekonat. nehovoriac o tom, ze "ked ho lubis, nie je co riesit" ;))

Blondula

zda sa mi to troska nefer k tim chlapom !!! oni nam zenam podaktori aj modre z neba doniesli a "my" im ani ten oral nedoprajeme :-( ... :D

levičanka

ahojte, tento istý problém mám aj ja. s partnerom sme spolu už rok aj pol, orál som mu ešte nerobila, aj ked on ma uspokojuje orálne stále.. je ku mne veľmi milý, pozorný a viackrát som sa mu zverila so svojím strachom, on to chápe, no ja viem, žeby mal velku radosť, keby som to aspon vyskusala.. rozmyslam aj o navsteve nejakeho odborníka. Možno to je nejaký blok, lebo ešte pred súčasným partnerom som mala jedneho, ktorého som tiež neuspokojovala orálne, a ten ma do toho viackrát aj nutil, takže teraz sa toho bojím. píšte ešte vlastné skúsenosti, ďakujem.

Ivka1000

ja mám s týmto tiež problém, milovanie je krásne ... ale čo sa týka orálneho sexu ... tak sa hanbím aj keď nemám čoho a už sme spolu ... asi rok ... tiež ma mrzí že sa nedokážem odhodlať aj keď chcem.. ale bojím sa vrrrrrrrrrrrrrrrrr musím sa snažiť to prekonať skus aj ty