Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tekvicový olej

.

To,že ho kúpiš v lekárni,nie je žiadna záruka,že nie je pančovaný lacným rastlinným olejom
Nebolo by od veci urobiť test týchto,ale aj iných,na Slovensku flaškovaných(čítaj falšovaných)olejov
Mohla by ho urobiť napr.Slovenská obchodná inšpekcia
nedávno som taký,darovaný(kúpený v lekárni)vyhodil do koša
v Rakúsku takýmto úspešným podnikateľom berú licencie a zaistia im bezplatný pobyt v nápravnom zariadení

tekv

da sa dostat originalny tekvicovy olej zo steierska v lekarni alebo v nejakom obchode? lebo ja by som chcela ten original......ten v coop jednota bol original?

RNG

Tekvicovy olej, najma vytlacany za studena(panensky) je vyborny zdroj roznych sterolov, ktore su dobre na funkciu srdca a telo z nich vyraba rozne hormony.
Hlavne pre starsich panov, so zvacsenou prostatou(hyperplazia ) alebo damy so zhrubnutou materniciu je vyborny.

bakeron

Tekvicový olej je super nie som odborník a priateľ ma diabetes a je to pre neho zdravšie samozrejme všetko s mierou. Má skvelé účinky na vlasy a nechty ja som s tým tiež sokojná ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tekvicový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk