Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

ahoj Valika, ja sa drzim 165/55, jem normalne, na co mam chut, neobmedzujem sa, mam toho dost vela momentalne, takze nuda nehrozi :-)

Valika146

pekný deň baby ako sa máte?
ako sa udržiavate?
čo dneska máte na pláne?
niekam do prírody?
hm? dajte inšpirácie :)
želám krásny deň! :)

sloniatko

ahoj danuska napises mi prosim ta tvoj nazor nato co som pisala o tych kj a tom casaku dieta?myslim ze vcera poobede :) dik moja

dana660xz

pekne sa tu diskutuje :)
co ste dnes papali? ja som mala rano jogurt a banan, na obed kapustu a zemiakove gulky (obcas aj take treba) a teraz mam jablkovu vyzivu domacu. a asi si dam este jeden banan ;)

sloniatko

valika ja si nemyslim ze je dobre to nejedavat ved potrebujes to tiez.a nekukavala si ste to co jite?prave tam o tom hovoril ze si ludia myslia ako dobre schudnu ked si nedaju prilohu ale ze to neni dobre lebo telo secko potrebuje.ako jasne ze obcas ti moze padnut dobre aj napr masko bez prilohy ale havlicek hovoril ze ich papat a aj na veceru :)

Valika146

dobre baby :)
no dneska vám želám pekné ránko
baby ja sa vám musím pochváliť, dúfam že to nezarieknem :)
ták už v posledných dňoch stále raňajkujem dodržiavam aj desiaty aj olovranty :) všetko ako má byť som z toho veľmi rada :)
snažím sa aj každý deň cvičiť.
dneska by som išla niekam si pobehať ale samej sa mi nechce a k tomu mame u nás dosť mokro :/ ale asi len doma si nejako zacvičím :)
moje raňajky dnešné boli 2vajíčka na mäkko plus pol grah. rohlíka
desiata bude banán a jogurt.
na obed sa chystám robiť ryžu so šampiónmi a smotanou... lenže neviem či je to moc dobrý obed :/ niekde píše že ryžu a zemiaky by trebalo vynechať a niekde že sa to môže tak neviem čo rozprávate? a ináč pekný deň :)

sloniatko

valika ja si tiez myslim ze aj polhodka je super :) ja sa vzdy daako len odhodlavam :) baby ako sa mate?ja dnes mam na obed dusene maso+kuskus+zeleninka

Valika146

sloniatko no to som aj ja počula ale keď ja dlhšie nevydržím ach jaj ale budem musieť :/
a nemohla by som tak že ráno 30 minut a večer 30 min. cvičenia?
že medzi tým nejaká tá dlhšia prestávka?
ty necvičíš?