make up pre travest.....

Príspevok v téme: make up pre travest.....
eccelente

potrebujem namalovat kamarata, problem je ze je zarasteny.aj ked sa oholi nevyzera jeho plet zensky, a kedze sa chysame na travesty show,,,,, rad by som vas dievcata poprosil o radu, o nejaky kryci make up,ale nieobycajny, lebo to nepomaha, je to vidiet stale. alebo nieco na tvar co by zakrylo uplne vsetko, aby mal takpovediac akoby umelu tvar.
na hlupe poznamky o buzerantoch nereagujem a nechajte si ich pre seba. za kazdu dobru radu dakujem.

lalidae

True march minerals od Loréal je dobry, minule som zakrývala mensie drobnosti na panskej tvári. A fungovalo to. Je to make-up v púdru

blondula

nejde o to ci prekryje,ale o to,ako bude vyzerat tvar pod svetlami.predsa,taketo showky su plne svetiel,mozno sa bude fotit a myslim,ze normalny make up nestaci :D ale nech sa zakladatel temy rozhodne podla seba :D

blondula

nejde o to ci prekryje,ale o to,ako bude vyzerat tvar pod svetlami.predsa,taketo showky su plne svetiel,mozno sa bude fotit a myslim,ze normalny make up nestaci :D ale nech sa zakladatel temy rozhodne podla seba :D

blondula

neviem uz co to bolo,len som to skusala na ruke a je to taky silny make-up specialny co prekryje asi vsetko :D .lenze nekupis ho v drogerii,ale v nejakom specialnom obchode.skus si nieco vygooglit...