6 uzlín na krku?

Príspevok v téme: 6 uzlín na krku?
Ellaa

som zúfala, už neviem čo si mam o tom myslieť... ešte pred 3 tyždami mi zistili, že som prekonala momonukleozu.... mal,som na krku 5 uzlin... ináč som vraj mala všetky vysledky dobre.... dnes som si všimla, že sa mi na krku urobila dalšia nad štitnou žlazou.... mohla sa mi ta mononukleoza obnoviť? keby to bolo niečo važne, to by mi zistili už predtym z krvi, nie?

Ellaa

ved ja som si to priznala, viem že vam to je na smiech, no nielen vam... usudzujem že ty nevieš ake stavy zaživa hypochonder, tak preto to bolo stale omielane.... človek v podstate neverí v tom okamihu ani doktorom... viem, smiešne...priznavam

maruska123

no mne to na smiech nepride, furt dookola si tu riesila iba uzliny ako keby neviem co..mas hypochondricke stavy, ci chces alebo nechces..a pocitat si uzliny na krku mi tiez nepride uplne normalne

Ellaa

ty si taka nesympaticka osoba, ako prepáč...priznavam si že si niekedy dosť domyšlam, ale no nad tebou len krutim hlavou...viem že som ti na smiech, ale ako sorry, no zamysli sa

Ellaa

tak ak by to niekoho zaujimalo, doktorka ma poslala na sono uzlin a k detskemu onkologovi ... našťastie mi z krvi nezistili nič, uzliny mam na kru stále..ktovie či niekedy zmiznu.... našťastie to bol len pplany poplach...:-))