Meno pre Bábätko

Príspevok v téme: Meno pre Bábätko
romana.ja

Ahojte holky a všetci návšetvníci tohoto fóra. Mám už 3 detičky,na ceste je štvrté . a mám dilemu s menami, pretože všetky čo sa mi páčia už nosia moje deti. Mám dvojičky synčekov Matej a Jakub(5), a dcéru Paulínu(1). ďalšie bábo príde na svet asi v septembri tak na meno je ešte čas, a veríém že vy mitrošku pomožete s tým ako by sa malo dieťatko volať, ešte nevieme že či to bude chlapec, alebo dievčatko,tak vás prosím o mená pre obe pohlavia, chceli by sme aby sa mená podobali aspoň trošku tým čo už naše detičky nosia. ďakujem

tfujble

je to des, tie mena co tu pisete.... uz teraz mam dost, ked na dieta ktosi zavola beny alebo dzesi.... o par rokov to bude same reb a sebo, bas, kia a podobne. odstahujte sa do usa, ked sa vam pacia take mena, tam je to uplne normalne. tam exoticky zneju prave nase mena.

ja123456

ahoj.. už je na svete??? a ake meno nakoniec vyhralo??
mne sa pači napr, kombinácia ján krištof alebo eliaš a inač dievčatko by bolo pekne napr. matilda, gretka,

chicki

NO JA SA VOLAM CHICKINKIRA ALE VOLAJU MA čIKI...MOJA SESTRA JE BOGLARKA-BOGI.......MNE SA TO VOBEC ANI JEDNO NEPACI MOJEJ MAME SA TO PACI A NEMAM ANI TUSENIE PRECO......JA MAM 3 BABY A VOLAJU SA TANJA, CLERIE,PHEOBE...MANZEL CHCEL ABY SA JEDNA VOLALA PO MNE ALE JA SOM NECHCELA ...

Iva_

Mne sa strašne pači meno Samuel ale poznam jedneho človeka čo sa tak vola a toho nenávidím z celeho srdca, tak radšej si vyberiem iné.