ZEHLIT???

natali:)

tak adela vyrobky matrix zozenies v kadernictvach,najlepsie u kadernicky-oni tieto sady obiednavaju...na nete si vyberies aky rad je vhodny na tvoj typ vlasov,ak chces mat dokonale rovne vlasy,tak ti odporucam sadu sleek.look-mam ju odskusanu a je super-vlasy su nielenze rovne,ale mam ich krasne vonave a aj uhladenejsie...je to naozaj zazracna sada;))...no ak by si chcela vytvorit nejaky iny uces,tu si mozes vybrat rad aky potrebujes- www.ehair.sk -mas tu na vyber naozaj z velkeho mnozstva produktov,urcite si vyberies to najlepsie;)

natali:)

no to viem,dobra zehlicka-dobry zaklad.
poznas zehlicku remington s3003,ak ano,tak co na nu hovoris???
no ale take stastie aby vonku prsalo a mne sa nedali vlasy do "normalneho" stavu,tak take som naozaj este nemala...

aja25

Je v takej malej nadobke dava sa toho velmi malicko nemasti vlasy a vlasky su potom leskle a pekne uhladene.No a co sa tyka dlzky trvania ucesu...predovsetkym kvalitna zehlicka az potom pripravky a potom drzi a drzi...aj ked trebars prsi a vonku je vlhko.

aja25

Natali to serum po zehleni od Matrixu je sice drahe stoji okolo 450,-Sk ale vydrzi ti velmi dlho ja ho pouzivam uz 3 mesiace a mam este skoro plnu flasticku....takze radsej investuj ako skusat 3-4 vyrobky na ktore budes nadavat.

natali:)

to nadusa:)...no mas pravdu matrix je naj!
nepoznam vyrobky inej znacky,ktore vedia tak super uhladit,fakt super investicia!
teraz si chcem este kupit aj nieco po zehleni,len neviem ci olejcek,kt. je urceny specialne na to-BTW-drahy jak slak,alebo uhladzujuci krem pre lesk a uhladenie aj na ine ucesy...PORADTE MI PLS!

nadusa

Ahpj, adusa, pocuj, na take vlasky je najlepsie ked pouzijes kozmetiku Matrix krem pred zehlenim a najlepsie je pouzit Rowentu, co je nieco ako zehlicka, ale funguje to trosku inak, z reklamy mozes vediet. Neviem presne ako sa to vola, ale je fakt dobra na taketo vlasy,