Stačila jedna noc a ja som sa uplne zmenila...

Príspevok v téme: Stačila jedna noc a ja som sa uplne zmenila...
zuziiik

Konečne sa cítim štastná, uvolnená, tak ako nikdy predtým. Ako to vysvetlit. Mám uplne normálny život, študujem na výške, mala som dva vážne vztahy, 26 rokov, teraz už rok som sama... Posledný vztah, ktorý sa mi skončil pred rokom ma velmi zasiahol. Priatel ma nechal po 2,5 roku pred mojimi promociami, pritom pár dní predtým mi vravel ako ma miluje, pravdepodobne si našiel druhú ked po mesiaci sa objavoval s novou babou. Trvalo mi to takmer rok kým som sa cez to prebojovala, v lete som bola v nemecku pracovat, to mi tiež pomohlo, spoznala som novú kamarátku- cestujeme spolu do školy. Strašne mi chýbal vztah aj mi chýba, som vela sama, študujem externe, nepracujem, len na brigádach a s kamarátkami som menej, pretože sú v inom meste menej chodia domov. Vždy som brala ohlad na druhých, ked som bola s priatelom, ktorý mal vlastný byt, brala som ohlad na našich, aby to nevyšlo blbo, že ja si užívam život na u frajera, nič nerobím, tak som radšej velakrát s ním nebola a radšej som ostala doma. Brat nebol schopný napísat bakalárku, tak som mu ju napísala ja, aby sa naši od nervov nezrútili...Nikdy som nič nevyviedla, ani som sa neopila, neklamala som nikoho ani našich v živote s ničím, nedokázala som to. Kamarátok mám vela, chodili sme von na diskotéky, kúpaliská, ale to hlavne na strednej, teraz to už tak upadlo.... až doteraz. Par krát si vyjdem s tou babou ktorou cestujem do školy večer, cítim sa perfektne s nou nespoznávam sa. Rozmýšlala som už aj nad tým, že ja by som chcela mat rodinu, riadny vztah, bola som neštastná že to nemám... až do minulej soboty. Ja som sa po 1 x išla zabávat na dedinskú zábavu do krčmy, ( na také miesta som nikdy nechodila), uprednostnovala som trošku na vyššej úrovni podniky. A zabavila som sa ako nikdy, uplne som sa odviazala, trošku opila, tancovala som takmer do bezvedomia, bolo mi tak dobre ako nikdy, tancovala som s chlapcami, ktorí nemali zuby, boli v monterkách oblečení a mne to nevadilo, ja čo som predca mala nároky dobre, išlo len o tanec. Bol tam dj, poznám ho, roztancoval ma a pobozkal ma. A cítila som niečo čudné, on je totiž ženatý, má dospelú dcéru, vždy som sa pred takýmto bránila, v živote by som sa nezaplietla s niekým kto je zadaný, pretože viem ako by to mna bolelo. Ale bol to taký moment, ked som pocitovala to najvačšie štastie a to ma uplne zmenilo. Prišla som nato, že kolko som si toho neužila, že som sa stále len ja obetovala, a že chcem byt štastná. Písal mi, že sa mu páčim a chcel by sa somnou stretnút ja viem že to nemám ale proste ma to láka, ( zakázané ovocie chutí najlepšie) a teraz tomu rozumiem. Každý mi vždy vravel, že som velmi dobrá, velmi slušná, nech sa odviažem a toto nastalo minulý víkend tak spontánne a ja cítim akoby som bola niekto iný.

jajka001_

musis si uvedomit ze ty si ten vyssi level. si mlada, pekna, slobodna,on je chudak uz za vodou. ty si ta ktora si vybera. ak si vyberies taku nulu a budes sa potom trapit s nim lebo on je zadany a ty budes povazovana za stetku, tvoja chyba.
ked vytriezvies, si to snad uvedomis.

jankaaaaaaaaa

je to velmi ubohe a ponizujuce ak sa mlada zena "zamiluje" do stareho zenateho muza. to nieje tym, zeby sa jej pacil, ale tym ze mala problemy v detstve a v rodine a potom si to zeny takto kompenzuju. to nieje o ziadnom uzivani si, ale o psychickej nevyrovnanosti tej zeny
a muz? ved ktory by nechcel dostat do postele o polovicu mladsiu dievcinu, pekne vyuzije situaciu a aj tu dievcinu a potom ked zacne robit problemy, tak ju odkopne a najde si inu.

AdamKrt

Jasnacka. Neni to choroba, ale chlap, co ma doma svoju zenu a pretahuje aj inu, musi byt studnica neposkvrneneho zdravia. Ked sa jej este pritrafi, ze otehotnie, alebo sa zamiluje do neho. On neopusti manzelku a jej nakoniec ostanu oci pre plac. Ona este k tomu rozvrati inu rodinu.

Ved preco nie, bavit sa clovek nejak musi. Len, aby o par rokov neprislo slecne zle, ked sa pozrie do zrkadla, ako klesla. Hore sa ide tazko, ale dole sa pada velmi lahko.

jajka001_

takto do dopadne ked sa prilis slusna odviaze...nevies kde su hranice. uzivaj si bav sa ale nie so zenatym - uz len kvoli sebe

Annika1987

vies, zuziiik, tomuto sa nehovori, ze "stacila jedna noc a ja som sa uplne zmenila" ale "stacila jedna noc, aby mi hrablo a stala sa zo mna krava"

veves

a moj nazor je, dzifce chod do toho.
preco?nejdem moralizovat, lebo moralizovat vie len ten, kto nezazil ten pusty pocit v srdci z toho ako vsetko robi spravne, ake je vsetko dokonale, ako robi stasnymi inych ale on sam je nestastny.
zivot je pestry, ma sa uzivat, zit kazdu chvilku, sekundu, brat ho plnou narucou!
sklames sa?no a co? nesklamala si sa uz?
neokusis, budes si to stale vycitat, skusis?bud to vyjde alebo nie.

lienocka2

Nie je nič zlé na tom, keď ideš na diskotéku, či už dedinskú alebo niekde do klubu, trochu si občas vypiješ a odviažeš sa. Len od toho chlapa by som sa na tvojom mieste držala ďalej, ja viem, že ťa to láka, ale je dosť možné, že si to nakoniec budeš vyčítať. Takže moja rada znie, diskotéky kľudne vymetaj ďalej ale bez bozkov so ženatými.