Akne a Dermomatrix

Príspevok v téme: Akne a Dermomatrix
imelo05

Ahojte mam 23 zda ze moje akne je uz viac menej v pohode asi pred dvoma rokmi som podstupila 8 mesacnu kuru roacuttane,pretoze moje akne bolo hrozostrasne musim poklopat plet predtym a potom to sa neda porovnat, Pouzivam kozmetiku La roche posay plus este stale navstevujem koznu lekarku je pravda ze mam este stale zopar vyrazok male cervene vyhodia sa pred menstruaciou a pri nervovych vypatiach snad to poznate,na tvari no nie su take obrovske a hnusne ako predtym, pytala som sa doktorky ci by nebolo vhodne zacat brat znova roacuttane ona mi to velmi neodporucala povedala ze teraz mam velmi peknu plet no ja ked sa na seba pozriem niekedy do zrkadla tak vidim nezrovnalosti a teda neviem ci to je len moja tuzba mat krasnu a hladku plet bez komedonov a pritom chodim aj na cistenia pleti ku kozmeticke , ci sa to da dosiahnut a tak, pretoze napriek vyliecenej tazkej forme akne mam stale mastnu plet, lekarka odporucala vyzivovy doplnok DERMOMATRIX na nete som nasla strasne malo ohladom toho a tu na zdravi v diskusiach ziadne prispevky, preto by som sa chcela opytat ci ma s tym niekto skusenosti a tak. DAKUJEM

Danielle24

Veru, su to hajzli ! a vedia si zapytat... takze, RNG, myslis/te, ze ten pripravok nestoji za nic??
ja mam tiez dost problemy s pletou (akne) a uz dlhodobo a stale sa neviem toho zbavit (stres :(
Zacala som uzivat vitC, Zn, a vit E (nielen kvoli pleti, ale aj cievom, so zilami mam tiez problemy). A cuduj sa svete, celkom to pomaha.. a dookola to cistit gelmi, micelarnou vodou... lebo inak, katastrofa :(
Myslite si , ze vit A by mohol pomoct?? uz ma nebavi vyhadzovat za to vsetko peniaze :(

RNG

Ze sa nehambia pytat take absurdne ceny!
NuZ ale zi9albohu je to vsetko ponuka-dopyt. Pokial nemaju zdravu konkurencie, tak si pytaju cokolvek, Ved sa u zien slubovanim krasy pleti najde dost zakaznikov.
Inac, nemam sajnu co to obsahuje a kolko, takze sa dalsieho komentaru zdrzim. Ale mohol by som sa stavit, ze to nie je jedle, t6]j nesplna to podmienky, ze ked to prejde cez kozu do tela tak je to neskodne a dokonca naozajstna vyziva.
Moja predstava o prirodnej kozmetike je, ze je zlozena len z jedlych a uzitocnych zloziek, tak ako si ju miesam sam mozete si to vygooglit pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika.
Inac vyssie davky vitaminu A, tj prirodneho, nie chemicke nahrazky, pracuje este lepsie ako roacutane a rozhodne je to ovela bezpecnejsie, aj ked to lekari dnes neodporucaju.Davky 20 000 az 40 000 IU su znacne ucinne na znizenie mazotoku a este stale dostatocne bezpecne . Prepocitane na mg je to 1000 IU=0.3 mg, tj besna davka ako 40 000 IU je len 12 mg a tej chemikalie(isotretinoin) beru az 50 mg!!!.A potom sa divia, ze to skodi. Nuz za prve isotretinoin je pre telo zamorenie(umela, v prirode nepritomna chemikalia) a za druhe na ucinok jej treba ovela viac, nez prirodneho vitaminu A, ktory ani v takychto davkach nepredstavuje pre telo zamorenie.

Danielle24

asi by som ten pripravok vyskusala. Urcite by som si nedavala znovu predpisovat roaccutane (je to riadne svinstvo).. ten vyzivovy doplnok vyzera byt celkom dobry, ale bolo by dobre vybrat viac baleni. A este ked ti ho kozna predpisala, podla mna s tym uz ma nejake skusenosti a odporucala ho uz ludom..

Danielle24

Ahoj. No, teraz som pozerala jednu stranku, kde ho dostat www.vasakozmetika.sk.. podla zlozenia ale usudzujem, ze by mohol aj zabrat..akurat ta cena dost odradza. Ale za kvalitu sa plati, nie? :)