Ako docieliť takéto obočie??

anicka2512

Skús si obočie dokresľovať očným tieňom pomocou šikmo zrezaného štetca, to bude určite lepšie. Takým vo farbe tvojich vlasov. Aj keď je to musíš robiť každé ráno, ale inak sa asi nedá :)

jankaaaaaaaaa

ma to vytetovane, to je uplne zrejme z tej fotky. taketo priserne umele obocie sa neda mat svoje vlastne. teoreticky je mozne ze to ma cele nakreslene s ceruzkou, ale to v skutocnosti musi vyzerat teda hrozne. ta fotka je nekvalitna, tak to mozno az tak nieje vidno

anicka2512

Moja mama si to dala párkrát spraviť a zafarbilo jej to trochu aj kožu. Ale to sa vymyje po pár dňoch.
Neviem ale presne, už to bolo dávno :)

pipi49

noo šak toto..takže buď to má vytetované naozaj ale skorej mi to príde že to má nakreslené normálne...ale potom má buď svoje obočie dosť nevýrazné a krátke že to nieje vidiet alebo nemá žiadne len si každý deň dokresluje...ja si neviem taký tvar ani moc nakresliť, a plus ešte mi spodtej ceruzky vidieť aj moje obočie a evyzerá to pekne, tak neviem..

jankaaaaaaaaa

pri farbeni obocia sa farbi LEN obocie, teda chlpky. to je ako farbenie vlasov. tam sa tiez nefarbi pokozka.

anicka2512

Nie som si istá, ale myslím, že aj kožu ti trochu zafarbí. Aj keď neviem do akej miery. Najlepšie by bolo ísť sa opýtať do nejakého salónu.
Ale možno sa to dá spraviť len tetovaním ako hovorí janka.