Bali ma manželkina sestra.

Sevika

Niektorí chlapi su ľaví ako turecka šabla,ja osobne by som takeho nechcela.
Poviem uprimne,mala som chlapca,ktorý bol milý,pekný,všetko vedel opraviť a vibaviť,no nemal peniaze. Kámoška mi povedala,že s tým terno netrhnem a tak som sa rozišla a našla som si bohateho,no nevie nič,len do počitača čumieť,nieje mi zlé ale je to babätko,nevedko,nesamostatné!!!
A teraz to najlepšie...kámoška/špina/ zbalila toho môjho predošlého a závidim im.Moc ma to štve,lebo mi hovorí aky je dobrý,teraz podnika a ide mu to-...
Sama si v noci predstavujem ako sa milujeme,tiež sa snažím aby som ho videla aspoň raz v týždni,keby povedal,že sa chce milovať,tak by som ani sekundu neváhala.Dala by som mu i na námestí!!!
Takže aj trošku chápem švagrinku tám hore,viete teraz treba chlapa aby vedel i dobre pomilovať i všetko spraviť!!!!

Sevika

Niektorí chlapi su ľaví ako turecka šabla,ja osobne by som takeho nechcela.
Poviem uprimne,mala som chlapca,ktorý bol milý,pekný,všetko vedel opraviť a vibaviť,no nemal peniaze. Kámoška mi povedala,že s tým terno netrhnem a tak som sa rozišla a našla som si bohateho,no nevie nič,len do počitača čumieť,nieje mi zlé ale je to babätko,nevedko,nesamostatné!!!
A teraz to najlepšie...kámoška/špina/ zbalila toho môjho predošlého a závidim im.Moc ma to štve,lebo mi hovorí aky je dobrý,teraz podnika a ide mu to-...
Sama si v noci predstavujem ako sa milujeme,tiež sa snažím aby som ho videla aspoň raz v týždni,keby povedal,že sa chce milovať,tak by som ani sekundu neváhala.Dala by som mu i na námestí!!!
Takže aj trošku chápem švagrinku tám hore,viete teraz treba chlapa aby vedel i dobre pomilovať i všetko spraviť!!!!

geekygirl7

Ale no tak:) Nie ze by nevedel, jemu sa proste nechce. Zeny sa tiez nerodia s vysavacom v ruke. Ale nie je to kvantova fyzika. Proste je lenivy a je to pod jeho muzsku uroven nejake upratovanie.

iiida

SSStankko-máš jemne ručičky,si ten,čo zaraba veľa peňazí a nič ine nevie,len to jedno. Takeho by som nechcela,ja mám radšej menej peňazí,ale nech vie všetko spraviť!!! Samozrejme i dobry trt-sex musí vedieť!!!

sssstankko

gekygril17...som na iné veci,programy,analitik v nizkoprude,teraz robim blokadu virov,no na byt,varenie...to nie.Každy sme na niečo....Stankko.

geekygirl7

SSStankko: Ak si si to len nevymyslel,tak by som sa na tvojom mieste hambila ako pes.
Zena je v zahranici a svagrina ti chodi navarit, upratat a vyvetrat?! Ty si prosim ta co? Nesvojpravny? Neuveritelne.
A potrebujes to? Ja nechapem ako sa vy muzi mozete stavat do polohy niekoho, kto je neschopny ovladat svoje pudy. Hlavu mas nato, aby si nou rozmyslal, nie aby ti nenaprsalo do krku. Alebo si len vcera zliezol zo stromu?
A k tej podarenej svagrinej sa nevyjadrujem. Ja som si fakt myslela, ze stredovek uz skoncil.

SSStankko

Žena je v zahraničí a som sám doma,chodí mi navariť švagrinka a tiež vyvetrať a upratať.Dnes ma doslova znásilnila...celkom i orálne i klasicky. Predstavoval som si,že sa milujem sa ženou. Myslím,že na tom nieje nič zlé,určite vycítila,že som nadržaný a že to potrebujem. Je to v rodine a som spokojný...je zlatučká!!!

sosboň

Keď švagrina chce,tak jej vyhovej,ve´d Ti z neho neubudne ...a veď to je to iste mäsko,možno má o šošovičku viav alebo menej!!!