Ako nechudnúť

Príspevok v téme: Ako nechudnúť
Sisa432

Dobrý deň,
neviem ako začať tak to skúsim priamo. V poslednej dobe neustále chudnem. za par týždňov som zhodila 5 kg a už to začína byt podozrivé. Ešte pred tým som vážila 60kg pri mojej výške 178cm, len v poslednej dobe, ma začali prepadať rôzne návaly hladu a pocity nevoľnosti po jedení. Chudnutie nie je v tom, že by som menej jedla, práve naopak - jem čoraz viac. Človek by povedal, že práve cez sviatky by mal pribrať, no ja som od začiatku sviatkov schudla 2 kilá... Asi bude najrozumnejšie zájsť k nejakému odborníkovi, ale najskôr by som sa chcela poradiť tu :)

ema280

ahoj nechcem ta strasit no kamaratka mala presne taku zravu nemoc a chudla potom jej zistili rakovinu no dufam ze to nieje tvoj pripad zelam vela stastia a co najrychlejsie ist k doktorovi

ema280

ahoj nechcem ta strasit no kamaratka mala presne taku zravu nemoc a chudla potom jej zistili rakovinu no dufam ze to nieje tvoj pripad zelam vela stastia a co najrychlejsie ist k doktorovi

Sisa432

pásomnica ani žiadny parazit by to nemal byť, na stravu si dávame veľký pozor, nič nebezpečné a poriadne neprepečené sa v našej kuchyni nenájde :)
A žiadne iné príznaky, možno len tá žravosť a potom nevoľnosť... Ešte pred mesiacom a pol som bola na kompletnom vyšetrení krvi a nič zlé sa tam nenašlo...

darkdark

no len aby si nemala volakeho parazita pasomnicu, ta pyta stale viac a clovek chudne :) viekde v azii si ju aj umyselne instaluju do criev... urcite chod k lekarovi, lebo sa stratis uplne. ak by si mohla tak aj napis co je pricinou, ma to zaujalo. drzim palce ;)