Ako otehotnieť?

mariel

Pripájam sa so svojim poznatkom pre budúce mamičky. S podobným problémom, že nemôžem otehotnieť, som sa potýkala už pomerne dávno - dcéra bude mať už 18 rokov. Pomohlo mi cvičenie, ktoré objavila a spropagovala fyzioterapeutka, p. Mojžišová z Prahy. Ja som chodila na vyšetrenie a inštruktáž do nemocnice v Trenčíne. Predpisovo som otehotnela do 6 mesiacov od začiatku cvičenia a rovnako desiatky iných žien, ktoré celé roky nemohli otehotnieť (8 a viac rokov). Cvičenia upravujú aj iné poruchy.

Ucitel

Skúste polohu keď ona leží na chcrbe a kolená si dá až k hlave.
Poloha podobná misionrskej ide o to aby sa chlalan dostal do Teba čo najhlbšie....
A keď príde ON k vrcholu sú tu 2 možnosti:
1,buď ostane v Holke asi cca 10-15 Min.
2,alebo po vrchole keď ona leží na chcrbte nech si dá viac poštárov pod zadok aby mala hlavu nižšie... Ide o to aby Spermie ostali dlhšiu dobu vo vnútri aby nemohli von.
Keď to nejde normálne treba tomu pomôcť....Veľa šťastia.
Milujte sa a Množte sa....
Ak chce ešte niekto pokec napíšte mi na Samotar3@azet.sk

RNG

Hormonalne upravy sa daju robit prirodnymi prostriedkami: yam(divoky mexicky), pupalkovy olej, damiana, progesteronovy krem a podobne.

Ivka 1

Majú dobré výsledky, liečba neplodnosti a umelé oplodnenie je však dosť drahá záležitosť a nie vždy sa to podarí.

martinamartin

Ahoj Veronika, uz je asi neskoro vzhladom na datum mailu, ked si tuto spravu pisala, ale rada pre vsetky tuziace buduce mamicky - poradte/ prehovorte partnera, nech zacne uzivat Profertil. Ja som otehotnela skoro do troch mesiacov! :-) nemusi byt chyba len v tebe, ale aj v partnerovi. Liek by sa mal dostat bez predpisu v lekarni...Tak drzim vsetkym palce :-)

veronika,co zadala prvu otazku

pre:tana_2. Babo este stale nemame aj napriek tomu,ze to skusame stale. Uz su tomu vyse 2 roky.Je mi z toho vsetkeho stale smutno.Furt mi hapruje menzes,aj ked beriem tabletky.Ale teraz to uz neriesime,bo sa v juni vydavam a potom to uz zacneme riesit naplno.Dik za opytanie sa. Ahoj

caponita

S manzelom sme spolu uz 5 rokov anemame este stale babetko po 3 apol roku som otehotnela apo troch meciacov som potratila a od vtedy nemozem otehotniet uz na nic neverymdakujem

mimi.a

kika7.. hod si do vyhladavaca "otehotniet" a tusim 1. odkaz na babatko.. je tam vela takych ako sme my..

očko.. mimi.a@zoznam.sk