Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operácia členka - vybratie klincov

Viki13

Dobrý deň. Mala som zlomeninu členka, bola som na operácii a dali mi tam 6 či 7 klinov. Chcem sa spýtať, koľko budem musieť byť PN príp. ako dlho trvá liečba po vybratí klinov. Či sa na nohu nemôže nejaký čas dostupovať a podobne. Kto má skúsenosti, prosím poraďte. Ďakujem :)

dani5

ZUZANANINKA Tak ako to dopadlo???? Ja idem na operaciu 12,3 trosku sa bojim . Dali vam sadru alebo nie. Dalo sa naslapovat ja totiz neplanujem ani pn. Ja som tiez problem nemala v pohode som obula topanky na vysokom aj som sa lyzovala len ked som obula kotnikove topanky tak to ma hrozne bolelo. Tie sroby ma hrozne tlacia . ahoj Dani

dani5

ZUZANANINKA Tak ako to dopadlo???? Ja idem na operaciu 12,3 trosku sa bojim . Dali vam sadru alebo nie. Dalo sa naslapovat ja totiz neplanujem ani pn. Ja som tiez problem nemala v pohode som obula topanky na vysokom aj som sa lyzovala len ked som obula kotnikove topanky tak to ma hrozne bolelo. Tie sroby ma hrozne tlacia . ahoj Dani

zuzananinka

este som zabudla, že clenok som si zlomila 7.6. takže necelých 8 mesiacov po operácii mi to vyberú aj ked som mala šťastie v tom, že v podstate keby ma tie sroby netlacili v topankach tak nemam problem so ziadnym bezným pohybom - aj ked neviem ako by to bolo na vysokých opatkoch - no tie aj tak nenosim :-)

zuzananinka

Dobrý den ja idem akurat na vybratie srobov z clenka 1.2. takze za týzden - musi to byt narkoza alebo spinál do chrbtice. Mne moj lekár povedal, že to bude bez sadry a v podstate, že budem moct aj naslapovať tak potom dam vediet, že aká bude skutocnost.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operácia členka - vybratie klincov - Fórum - ZDRAVIE.sk