Farba na vlasy

jankaaaaaaaaa

a neuvazovala si nad pravou hennou? ta vlasom dodava hlavne vyzivu a lesk, a vobec to nieje chemia , vlasom len prospieva a pekne chytaju hlavne tmavsie odtiene

simi1

Viem ze niesu ale ja nepotrebujem vela chemie na hlavu, nemam sedive vlasy a davam si len o odtien maximalne dva tmavsiu farbu aku maju moje prirodzene vlasy, staci mi ak farbou chytia trochu lesk a sytejsiu farbu to ze sa vymyvaju rychlejsie ako normalne mi nevadi.

jankaaaaaaaaa

no jasne ze to kadernicka povie, aby mohla podporit predaj produktov, ktore predava ona. vsetci vieme ako to chodi..
farby bez amoniaku niesu ani zdaleka take trvacne

simi1

Mne to povedala nejedna kadernicka a kamoske tiez jej kadernicka zakazala pouzivat palette, tak neviem ale ja ich odvtedy nekupujem. A pouzivam uz len farby bez amoniaku.

jankaaaaaaaaa

ziadna kadernicka to nepovie, lebo to nieje pravda... zalezi od typu vlasov a od citlivosti. ja som pouzivala uz asi vsetky farby, ktore su na trhu a nikdy som so ziadnou problemy nemala
tie penove farby a loreal casting creme gloss niesu trvacne permanentne farby.
navyse ked som robila este vlasovu poradkynu pre jednu spolocnost, vela zien, aj starsich aj mladsich si pochvalovalo prave palette farby. keby boli naozaj najhorsie ako tu o nich pisete, tak by sa ani nevyrabali lebo by ich ani nikto nekupoval

simi1

paletky su najhorsie farby na trhu, to ti povie kazda kadernicka

chameleonka chod si dat spravit ku kadernicke husty melir a po dvoch troch mesiacoch chod znova, opakuj to az kym ich nebudes mat take svetle ake chces.

Heatherka

vytlac fotku a chod ku kadernicke. ale myslim, zepdklad jenejaky orieskovy, nemusis mat presne taky isty vysledok.

no mne palette farby strasne znicili vlasy a nesuocne padali z nich. ztensili sa mi cibulky.
loreal tie cremove aj peny mi toto nerobili. ale to zalezi od citlivosti pokozky asi. janka ked tebe nerobili nic tak to mas stastie a bud rada.

jankaaaaaaaaa

to su riadne hluposti ze palete su zakerne k vlasom.
maju viacfarebny melir. take nieco ti najlepsie spravi kadernicka

Chameleonka

jakže premelirovane???
jj viem ale vraj palette sa ať tak nezmyvaju ale oni su k vlaosm zakerne tie palette