podme si spravit ocistu po sviatkoch...

sevilla

xnoemix ja som sa tiez este nevazila. Tiez sa nechcem demotivovat, alebo predcasne tesit. Aj ked to brusko ozaj citim ze povolilo. Tiez chcem pockat a radsej sa odvazit neskor. Mne by stacili tak 4 kila zhodit, uvidime ako to pojde. Mam 55 kil, tak chcela by som to na tych 51 vytiahnut. Kedysi som mavala tolko. Potom som zmenila pracu na sedavu a uz to so mnou islo dolu vodou :) Dnes idem do fitka, tak trochu zamakam tam :)

sevila

uriella prepac, ale este spim, omylom som napisala tvoje meno aj do mojej prezyvky v predoslom prispevku. Ospravedlnujem sa ti :)

uriella

uriella, tak staci mi to ako kedy.... ked mam vela roboty v praci, tak mi staci aj menej sa najest, lebo nejako nepocitujem hlad. Cely den nieco riesim a zabudnem aj ze som hladna. Ale jest jem, to zase treba, lebo hladovat nechcem. Dnes mam uz za sebou vlocky s mlieckom, nastartovalo ma to celkom, na stole mam jablcko na desiatu a uvidime ako sa vyvinie obed, lebo som si nezobrala nic zo sebou, takze to bude klasika v restike. Hadam najdem nieco dietne, alebo aspon nieco co bude obsahovat vela zeleniny. Teraz ako mam tuto ocistu, tak mi strasne smakuje zeleninka. Inak prve dni ocisty boli pre mna strasne, lebo som mala strasne rozozraty zaludok, ale po par dnoch som si zvykla na stravu aku mam teraz a je to lepsie :) Aj sa citim lepsie. Aj ked obcas pridu hriesne myslienky. Aj vcera som mala pasik cokolady poobede. Aj muffin s orechmi - olovrant, neodolala som :) Vecera uz bola dietna. Zeleninka s cottage a cajik :)

xnoemix

ahojte dievčatáá :))
uriella- no tak to si mala dosť v pohode deň :) Ja som zase jedla blbosti, lebo raňajky som si chcela kúpiť v obchode,ktorý náhodou prerábali, takže mi zostala na výber biela bageta zo školského bufetu. No celý deň som ani nepila, vôbec som nič nestíhala.. Prišla som domov večer, dala som si kúsok celozrnného pečiva so zeleninou, nejakou šunkou...
Mala som totálne výčitky, že čo zase robím,tak som vybehla na stacionárny..
Dala som trapnych 10 km, potom ma začalo pichať v chrbte zišla som dole, dala som si polku ananásu a odpočívam...(aj keď ananas na večer teda veľmi dobrý nie je)
takže čo dodať..dneska nič moc. Idem si nabaliť jedlo na zajtra do školy, lebo už vidím, že keď sa tak nestane, tak zase skončím ako dneska.
Dnes som dostala chuť na brokolicovú polievku, takže zajtra varím...
Len neviem čím nahradím smotanu, lebo zatiaľ som ju inak nerobila.Nejaký nápad?

Sevilla - tak zatiaľ som nezbadala žiadne pokroky, veď nie je z čoho. Vážiť a merať sa budem až 1.2. ,nech ma to nedemotivuje. Je super, že cítiš aspoň to splastnuté bruško :D Ja keď ho zatiahnem, tak ho mám tiež :D

Jolene

uriella problém je v tom že asi rok som si udržiavala 48kg a jedla som večer pri telke aj sladké aj slané len moj denný príjem nepreisahol 1500kcal, len teraz po sviatkoch kedy som menej spávala a inak jedla sa to nejako nabalilo, bojím sa že to dole nedám...ale tak verím si že hej ked som 2roky dozadu zvládla dať 13kg tak snáď:))

uriella

Jolene to ozaj nie je taka tragedia :) a ako jedavas? nuz inak ak neobmedzis sladkosti, sa asi neda, jedine v mensom mnozstve a nie pravidelne :) a samozrejme pravidelna strava a tot vse :)

Jolene

Ahojte dievčatá:) Rada sa k vám pridám a už len z toho dôvodu,že som počas sviatkov nejako záhadne nabrala 2kg!Záhadne preto lebo vobec nemám pocit žeby som jedla niečo iné ako inokedy...skôr si myslím že išlo o to že som jedla nepravidelnejšie a v inom čas ekao zvyčajne. Inak mám 165cm a teraz teda 50kg a chcela by som padnúť na svojich klasických 48:/---Mojim najvačším problémom sú orechy v mede- veľa tuku, sladké gumové cukríky a tyčinky aj keď sú celoyrnné:/

uriella

sevilla tak to si si super jedalnicek spravila :) a to ti tak malicko staci? nie si hladna? lebo na tie ranajky by sa hodily aj sacharidy trosku :)

ja som dnes ok, ranajky ako vzdy, desiata jablko, obed zemiaky, zelenina a jogurt, fazulova polievka, vecera knupsi, sunka, zelenina a mozzarela a k tomu vela caju a vody...

inak dnes rano som sa vazila a od silvestra zo 66 na 64,5 :)tie posviatocne idu rychlo dola a ani nie som konecne nafuknuta

sevilla

Tak ako kocky? Uz ste aj zbadali nejake pozitivne vysledky na sebe? Ja som sa sice este nevazila, ale splaslo mi brusko :) Tak aspon nieco. Aj ked cez tento vikend som to trochu zanedbala cele. Mali sme navstevy, takze som pripravovala rozne chutovky a samozrejme som aj nieco ochutnala :) Vcera vecer to nezachranilo hadam ani pol hodinove tocenie na rotane :) Ale dnes idem zase podla pravidiel, na ranajky nizkotucny jogurt, desiata - 2 mandarinky a obed zeleninovy salat zo sampinonmi.... a caj vela caju, a aj mineralka s citronom uz padla dnes :) A vy ako?

bebe25

Začínam aj ja. Tentokrát úplne od základov. Začlenila som sa ku kočkám, ktoré si vytvorili klub na redukciu hmotnosti a zmenu životného štýlu. Konečne po dlhom období vidím malé ale pekné výsledky. Najlepšie je že sa neobmedzujem (ale ja mám veľké šťastie, že mi nechutia sladké dobroty a mastné chuťovky).Kamarádka, ktorá ma nahovorila na tento krok už za 4 mesiace zhodila 24 cm v páse, celkovo 13 kíl. Dúfam, že pôjdem v jej šľapajách. Ak chcete pridajte sa k nám, spolu nám to pôjde oveľa lepšie.