oplati sa kupa stacionarneho bicykla?

Príspevok v téme: oplati sa kupa stacionarneho bicykla?
[zruseny8]

rozmyslam nad kupou stacionarneho bicykla. kedze ssa jedna o dost drahu zalezitost, chcem sa vas opytat - da sa celkom slusne na tom schudnut? cca nejakych min 10 kil by sa mi patrilo zhodit a nechcem aby to skoncilo ako vesiak na veci, no mam aj tak pocit ze to tak skonci.
ci je lepsie kupit iny stroj ako bicykel? diky za vsetky vase pripravky..

[zruseny8]

dakujem vam vsetkym za reakcie, ale ja nie som typ na fitko. uz parkrat som sa chystala no ked prislo k lamaniu chleba, tak nic z toho nebolo..
rozmyslam ze si ho kupim ako oneskoreny vianocny darcek. nemate nejaky dobry a overeny ku ktoremu je primerana cena??

blondula

myslim,ze ked to ma clovek doma,nevsima si to a len sa chvali pred navstevou,ze jake je to super :DDD ja som ho mala tiez,ale ani raz som ho neskusala a sem tam som nan hodila mokry uterak ako som zo sprchy vysla :DDD ja keby chcem napriklad schudnut,musim s niekym ist ! samej sa mi nechce :D a co je este motivacnejsie,ze je dobre si zaplatit napriklad fitko dopredu aspon na mesiac ! potom tam clovek ist musi :DDD

majka_21

my sme ho kupili, ale stal sa z neho vesiak na saty... takze nic moc. skor suhlasim s tou posilovnou, resp. speeningom.

maruska123

smajlik neviem ci som schudla,vtedy som sa nejak moc nesnazila schudnut

80% chudnutia je aj tak strava..cize ked chces schudnut, musis zacat prave pri nej

elca

ja si dam do usi sluchdla a clovek pri dobrej hudbe vydrzi skakat tych 40 min.
na zaciatku to bolo 5 min.nevyvladala som

xy:)

tiez mam taky vesiak :D mna to nebavi, viac sa mi paci orbitrek. ked chcem ist na bicykel, tak idem na normalny vonku.

breakie

hm, tak ja mam praveze dobru skusenost, kedze je fitko 14 km odomna vzdialene, bolo pre mna praktickejsie kupit si rotoped a cvicit pravidelne kazde rano nalacno 40-50 minut. K tomu som vylucila zo stravy sladkosti a jedla z muky, zacala som pit 2-3 l vody denne, za mesiac som zhodila 9 kg (zo 73 na 64 kg, pri vyske 164 cm, 25 rokov), odvtedy uz 2. rok udrziavacka 2x do tyzdna po pol hodinke bicyklovania, kila hore nejdu, no takze podla mna urcite funguje, tak ako asi kazda aerobna aktivita, ale treba na nom cvicit:) su tu aj nejake dalsie temy kde maju ludia kladne skusenosti. Tak ak mas problem s fitkami ako ja, skus, mozno mozes skusit na zaciatok lacnu variantu rotopedu, ja som tiez mala najskor nejaky za 2000, vydrzal rok, potom som si kupila novy, kvalitny lebo viem ze ho vyuzijem, ale je pravda ze vacsina ludi aj v mojom okoli ho pouziva ako vesiak. zelam spravne rozhodnutie:)

maruska123

ci sa to oplati, to neviem..u nas sme ho pouzivali asi tak pol roka, od vtedy je to vesiak na pradlo...zatial to u kazdeho koho poznam, takto funguje