Túžim po láske...no ísť do vzťahu sa predsa len bojím...

Príspevok v téme: Túžim po láske...no ísť do vzťahu sa predsa len bojím...
girl_0222

Mám 18 rokov a ešte nikdy som nemala ziadny vztah s chalanom a preto mám z toho aj menšie obavy. Uz mali o mna záujem aj nejakí ale vzdy som ich odmietla ja. Práve teraz sa mi velmi páči jeden chlapec, neustále si prezerám jeho fotky a tajne ho lubim. No ale keby som si mala predstavit ze budem mat s nim vztah...tak radsej to nechám tak....neviem prečo, ale strasne sa toho bojím( napr.ze nebudem dost dobrá, neviem sa bozkávat, nebudem sa mat s nim o com bavit a ostatné veci)

lost

"ved kto by takú chcel?"

Toto si teraz vytlac a odloz do sejfu a o 20 rokov sa na to pozri a precitaj to :P

tak sa zasmejes a sprijemnis si den ako nikdy predtym :P

girl_0222

ja to nedokázem...na to som az prílis hamblivá aby som mu to rovno povedala...to sa asi nikdy nestane...hamblivejsieho cloveka ako mna asi nenájdete, vazne!!

A preto sa bojim ze ma ziadny chlapec nebude nikdy chciet...ved kto by takú chcel?

kacenkaaaa

ja by som mu to povedala tak polosrandovne, ked bude dobra nalada. ak sa zarazi, aspon budes moct povedat, kidding :). mozno ta jeho rekacia prijemne prekvapi. resp., raz som to urobila zbabelo aj cez fcb, do oci by som sa neodvazila.

kacenkaaaa

kocka, ked sa ti fakt paci, naznac mu to. hoci len tak akoze zo srandy, uvidis reakciu. ja som bola zalubena dlllho do spoluziaka na gymku, a nikdy som sa neprejavila. a potom, po case, ked si nasiel frajerku, som sa dozvedela od inych, ze aj ja som sa jemu vzdy pacila, a ani on sa neodvazil urobit prvy krok. vtedy to uz ale bolo zbytocne.

ak je to len take nijake, a nie si si ista, ci by to mohlo klapat, nechaj to tak. si mlada, este sa pre chlapov natrapis az-az... :)

gitttka, no comment. lubila si niekedy?

gitttka

Moja zlatá,ty maš tak velky deficit,že keby si denne t..kala s piatimi,tak to nedobehneš.Ja som začínala už v 14roku,každu zábavu i 4 a cez tyždeň tiež bolo. Zapamätaj si,každy chalan sa na Teba vykašle,keď mu nedáš pichnuť,všetko sa to točí okolo p..e a prachov!!! Poradím Ti,dobre si vyhliadni zazobaného a naivného neskuseného synčeka,omotaj si ho okolo prsta a keď privonia,vylýže a za....á si,bude Tvoj!!!