Rozchod alebo nie

Príspevok v téme: Rozchod alebo nie
marian220

zdravim, som s priatelkou vyse 3 rokov, posledne mesiace sa vsak odcudzujeme, hlavne ona je na mna dost neprijemna, aj si to uvedomuje ale nedokaze s tym nieco spravit, vraj ma stale lubi ale rozist sa zatial nechce, ale sam neviem co spravit, kedze sa skor trapim nez by som mal zo vztahu radost, moze to byt len prechodne obdobie alebo to uz smeruje k rozchodu? je to moj prvy vztah dlhsi nez pol roka, tak neviem ako sa zachovat, na jednej strane ju mam rad a nechcem koniec, ale na druhej tiez zo seba nemozem robit hlupaka

marian220

mozno to tak vyznelo ale vyrovnany s rozchodom nie som, len som trocha sebecky a nechcem trpiet zbytocne dlho, ked vidim kam nas vztah klesol

zeler

zda sa, ze ty si s rozchodom uz vyrovnany len sa bojis povedat posledne zbohom.
ak to je tak tak nie je co riesit.bud chlap.

natusa42

marian hehehe..ja som aj pravdu do oci povedala chalanovi svojmu,ze ho uz nechcem,vykricala som mu vsetko,co si o nom myslim a vies co on na to ?" milacik,ukludni sa ,to bude dobre,lubim ta a pokracujeme dalej vo vztahu " ...:D:D toto som mala za svoju namahu a uprimnost :D

marian220

tak moze byt ze som sa jej az tak nevenoval s nejakymi akciami v poslednej dobe, ona sa zacala venovat pitiu a vymetaniu diskotek, akoby dobiehala to co v puberte zameskala, na otazky ci je so mnou este stastna a podobne odpoveda ze si nie je ista, preco to baby musite tak natahovat a radsej nepoviete pravdu do oci? =)

xxxxxxxxxxxx

vztah dlhsi ako pol roka a uz je neprijemna? to vacsinou pride zo stereotypu po par rokoch :-D ma v tebe mozno istotu a preto si to uz dovoli. Mozno by si jej mal dat pocitit ze by si ta mala viacej vazit ak s tebou chce byt. ovsem ked tam ta laska je...dajte si od seba kus oddych venuj sa inym veciam mozno zistis ze ti ani nechyba alebo opacne...

natusa42

hm..ja som v podobnej situacii,lenze ..ja uz trpim skoro rok vo vztahu ...a tiez to nedokazem ukoncit,neviem co ti poradit-ides jej asi uz na nervy :)tak to ja vidim...

zeler

ahoj!ja som momentalne na tom rovnako, sice sa nespravam k priatelovi hnusne ale uz nie som k nemu taka dobra ako na zaciatku. Mozno dievca potrebuje "vzduch", nove spolocne zazitky(nejaky maly vyletik,mile prekvapenie).
ak bude aj potom zla tak sa porozpravajte viac, opytaj sa ci je s tebou este stastna :-)