Ako nestratit kamosky ?

Príspevok v téme: Ako nestratit kamosky ?
YasminElla

Donedavna som zila ako bezni studenti. Pred par mesiacmi som sa dala dokopy s uspesnym muzoma odvtedy sa mi kamaratky otacaju chrbtom. Problem je, ze ani predtym som nikdy nemala vela kamaratiek no teraz prichdzam aj o to malo. Dve baby, ktore mam uprimne rada ma Ohovaraju, ze som sa zmenila a ze som na peniaze aj ked sami boli pri mojom zoznameni s nim pritomne a dokonca jedna z nich ho balila !! Ja som ho ani nebalila.... S priatelom vela cestujeme no na par ciest smeich dokonca vzali so sebou aby sme sa spolu zabavili... Priatel im zaplatil luxusne ubytko a komplet vsetko co sme tam jedli aj kde sme boli.... Teraz pred par dnami som jednej z nich povedala, ze s Nim idem na nejaky cas do Usa a odvtedy mi ani jedna z nich nedviha.... Co mam robit? Trapi ma to.....Ako im mam dokazat, ze mi na nich zalezi , ze ich mam rada atd.? Nesmiem nikde bez nich ist alebo co ?:( Nemam pocit, ze by som sa zmenila, len zijem iny sposob zivota... A tie dve \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"kozy \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" by to mohli zazivat tiez.. :((((

slnečnicaa

Na tvojom mieste by som sa nenechala vydržiavat, bolo by mi to trápne a ešte trápnejšie by som sa cítila na mieste tvojich kamošiek, keby mi cudzí chlap zaplatil "luxusnú" dovolenku. Normálne je to hádam len v tých snobských miestach, takže začni si hľadať nové kamky (micky) tam. Tam ti nebudú závidieť :-)

lentilkaaa

no ja mam tiez pocit ze ti tak trosku zavidia...keby to tak nebolo tak by sa tesili s tebou ze mas niekoho s kym ti je dobre

paganstorm

ser na ne, ja budem tvoja kamoška, a občas ma može ten tvoj chalan vziať na nakupy do metalshopu, inač ni som moc naročna :-D

ale fakt take kravy ti ani za to nestoja, keby to boli fakt kamošky, tešili by sa z tvojho šťastia spolu s tebou, mali by byť rady, že ste ich niekam vzali, maloktory chlap je taky ochotny mať dobre vzťahy s priatelkynymi kamoškami, ak ti to nedopraju tak nemaš sa s nimi o čom baviť, stretneš nejake lepšie ...

Maoam

YasminElla: no jasne, pisala som to hned na zaciatku, ze problem je v tom, ze ony by boli radi na tom tvojom mieste :-)

aj keby to nemalo byt naveky, uzi si to :-)

YasminElla

Maoam,si zlata :))) brigadovala som ako hosteska vtedy ked som ho spoznala.... Mozno moje kamosky su nestastne, ze ho mam ja, lebo na tu brigadu ma vtedy nahovorili prave oni ...nozno si myslia ze keby som tam vtedy nebola ja, tak by ho chmatla jedna z nich? Ktovie.... Inde ako na takej akcii by som sa s nim sotva stretla... :)

Maoam

YasminELLA, to kde rozdavaju takychto muzov? :-DDD

nie, to bol vtip

tak vies ako, za kratky cas si sa vysvihla niekam, o com ony len snivaju :-D

kasli na ne, nestali za to

YasminElla

Kocky,dakujem vam za nazory. Asi som naivna a nechcem si priznat sama pred sebou to, ze im na mne vobec nezalezi :( pravyhuhu: ty si teda neprajnik. Priatel mi daroval aj auto no a ja aj tak chodim autobusom lebo sa zle citim kvoli tomu, co by o mne povedali..najma keby ma videli v skole... Priatelovi je z toho smiesno... Vraj naco vstavam o hodinu skor na bus ked mozem ist autom....ja totiz nemam chut provokovat ludi s takymi vecami .......a mam az vycitky z toho,ked idem niekam kde by sa aj oni dve mohli so mnou bavit a nie su tam... Pritom oni na mojom mieste by ma pravdepodobne nikde bezavolali... Tak nechapem preco pises o vYdrziavani. Ja nemam problem povedat, ze ten zivot by som bez neho nemohla zit kedze som obycajny clovek ktory nemoze rozhadzovat peniazmi...ja som sa pytala na kamosky ... Asi uz byvale :((

pravy huhu

Maoam,

otazka je potom skor, ze preco tie kamosky nedokazu ovladat svoju zavist a preco sa s nimi ona kamarati.

Inak neviem, preco mam stale taky pocit, ze ta poznam.

Maoam

a tak vazne, CO sa na tomto da zavidiet? ved je to krasne...ak ma tuto skusenost, tuto moznost, je mlada, boze, nech si to uzije :-))

skutocna kamaratka by sa spolu s nou tesila a dopriala jej to, lebo ju ma rada a chce, aby bola stastna a mala sa dobre

a ked este aj bola taka stedra, ze dopriala aj im, tak su to fakt zmije nevdacne

dostali zdarma luxusnu dovolenku all inclusive...proste nevdacne su