Bozk od byvaleho

Príspevok v téme: Bozk od byvaleho
confusedgirl

Rozisli sme sa pred 2 rokmi, no ostali sme v kontake. Po urcitom case, som sa dokazala pozriet aj do oci chlapovi, ktoreho som milovala ako blazon. Jasne, ze po rozchode sa hlavne z mojej strany kontakt medzi nami znizil na uplne minimum, nechcela som ho vidiet, trvalo mi pekelne dlho sa dostat z vkuse opakujuceho sa cyklu plneho slz, nadavania a lutovania sa. Ale po urcitom case soms i uz musela povedat dost a potlacila som to vsetko ako sa dalo a skusala ist dalej. Po roku a pol od rozchodu sme sa dali stretko a na moje cudovanie, dopadlo to celkom fajn, pokecali sme pri kave a dohodli sa, ze sa vidime na silvestra, kedze ani jeden z nas plan poriadneho charakteru nemal. A tak aj bolo. Na silvestra sme sa stretli, pokecali, zapriali si vsetko dobre do noveho roka, ale zrazu prislo nieco, co som neplanovala a nedufala, ze sa stane este niekedy za moj zivot, clovek, ktoreho oci som zboznovala najviac na svete, stale pri mne, objal ma a pobozkal tak ako som to milovala a tak ako sme to stale milovali mi obaja. A zrazu bum,vsetko sa vratilo, v ten moment mi v hlave virili vsetky spomienky, myslienky, dobre i zle chvile, no nemohla som odolat. Bol a zatial aj je, jediny chlap, ktoreho som milovala. Prisli aj ini, ale ani pri jednom som nic necitila, bozk co dotyky, po kt. by ina citila vzrusenie a nieco, som ja bola ako imunna, ziadny pocit, ani vzrusenie, proste nic. A predsa bozk od neho bol ako droga, vsetko citim, vsetko vnimam, a predsa je to to iste. Je to chlap znenia, ze JA ASI NEVIEM CO CHCEM. Tvrdi mi, ze sa zmenil, ze si presiel poriadnou zmenou, halvne ku vztahom a k zenam, no po nasom novorocnom bozku, ma vratil okamzite do reality so slovami, myslel som na to vsetko, citil som opat to vsetko co bolo nase, ale len kratko. Nase cesty sa stale rozidu a potom opat zidu. Ale snazim sa stat s nohami pevne na zemi, no tento chlap je jediny, ktory vie cely moj svet pekne potocit. Neviem co s tym..cakat ci kaslat na vsetko? zabudnut ci bojovat a skusit toho chlapa dospiet a postavit sa zoci-voci tomu, co je medzi nami?

slnečnicaa

Už si raz ďalej išla, ťažko, pomaly, ale zvládla si to. Teraz to pôjde jednoduchšie, neboj sa, držím palce

slnečnicaa

Chceš život strávit čakaním na chlapa, ktorý evidentne nemá záujem? Ak by ho mal, cítil by to, čo ty, tak ta neopusti. Ani vtedy, ani teraz. Choď ďalej, bez neho