bolesť lýtok

Príspevok v téme: bolesť lýtok
??!!??

každý boži deň vždy na večer ma pobolieav alebo pobolievajú (ako kedy) lýtka ale nie celé je to len jedno miesto na naho alebo teda 2 . je to tupa bolesť. asi cca 5 cm pod kolenom na boku lýtka (nohy) alebo až dole skoro pri kotníku. niekedy aj cez deň za bežného dňa. ale až tak že musím zastaviť. zistila som aj že keď si preložím nohu cez nohu tak to dosť cítim. krčové žily nemám teda aspoň ich nevidno .....čo som si myslela že by mohli byť nejaké skrité? neviem čo ......

??!!??

a už keď už......večer zväčša keď pozerám telku alebo aj keď idme spať mám pocit ....čítala som tu prísepvky nepokojné noy či tak nejak ale myslím že to nie je môj problém. ....mám pocit a stále ma núti robiť niečo nohodu trebarz si s ňou lne tak mikať ako keď ju máte preluženú cez druu nohu a pohojdávate si to. proste musím. nedá mi to ani spať. viem že aj otec mával takéto ničo že sa musel až postaviť spraviť si zipár drepov trebarz. ale mne to nepomáha. vždy to skonči tak že si lahnem na chrbár alebo to je jedno a nohou z postele si musím hupkať. a tým sa celá natirasam jek debil. a vtedy sa mi aj podarí zaspať. (ale len keď to na mňa príde :-))