priatelka a divne rodinne vztahy

Príspevok v téme: priatelka a divne rodinne vztahy
denis5555

chcem sa spytat na jednu chulostivu a podivnu vec, je podla vas normalne ked sa priatelka napr prezlieka nezamknuta? som si myslel ze si robi srandu ale ona si kludne prezlieka podprsenku a pritom sa bavi s otcom, alebo aj na dovolenke jej dost casto stahoval plavky az mi bolo trapne a raz jej dokonca vraj natieral nahe prsia, prislo mi to strasne divne a nechutne ked mi to rozpravala a nie to este ked som to videl...su podla vas taketo ´blizke´ rodinne vztahy normalne?

eweni

Ani otec a dcéra, ktorí majú najlepší vzťah medzi sebou, nerobia to, čo oni dvaja.. a čo chceš robiť teraz, keď sme ti dali za pravdu, že je to divné?

lentilkaaa

tak ten zaciatok mi nepride vobec divny...ja sa tiez pred otcom nehambim naha...ved je to moj otec a odmalicka ma vidaval nahu...no a co sa tyka tych dotykov tak to uz divne podla mna je...keby mi otec stahoval plavky alebo chytal prsia tak to by bolo pre mna obzvlast divne

xxxxxxxxxxxx

divne ja sa hanbim este aj v plavkach pred nasimi ...je to cele divne nepoviem ked by jej chrbat natieral ale kozy co si sama dotiahne ...vadne :-/