ako zvladnut maturitu

Príspevok v téme: ako zvladnut maturitu
srdiečko

dobry den vedel by mi niekto povedat ako to mam vsetko zvladnut a stihnut ? teraz som sa pustila do prvych tem zo vsetkeho aj zo sjl aj angliny, vzhladom na to ze nas cele 3roky iba anglictinarka odhovarala od učenia tym ze maturitne temy nam da vo 4.a mame volnu hodiny sem tam test a tak a teraz sa to vsetko nakopilo ,,, a ja nestiham nič a citim sa strašne hlupo i ked sa mozno zasmejete ale v dnesej dobe maturita nic nezmanena :/ ironia , ako si mam najst system a hlavne to sustredenie sa .

sweater

nestresuj sa zbytocne buducnostou o kotrej ani s urcitostou nevies ci pride, ries to ked to bude aktualne, chod si za svojim stastim a neboj sa ze stupis mimo, to je sucast zivota

danco32

podla toho aky vztah na dialku, ak by ste sa vydali cez vikend tak v pohode, ale bude to tazka skuska, vidim kolko vztahov sa rozpadava ked jeden odide studovat ale pracovat inde

srdiečko

ano viem ale dost som si "posrala "znamky "prvymi dvoma rokmi to som mala aj 2 štvorky inak znamky mam mix na vysv.o 1tiek až po 4 a teraz planujem ist na VS a do trnavy a neverim ze by ma tam zobrali s takymi znamkami.. sak to tesim sa aj ja ze si poviem maturita -formalita, a ak mozem esten ieco , mam priatela .myslite si ze vztah na dialku je mozny ? ja myslim teda že ano ale uvedomujem si ake nastrahy ponuka studentsky zivot atd..

danco32

nestresuj sa zbytocne, pokial sa do toho ucenia pozries a nevybodnes sa na to uplne spravis v pohode, ja som sa ucil na matury 2 tyzdne pred a spravil som na dvojky trojky, cize nic strasne to nie je, sprav si nejaky plan ucenia a snaz sa ho dodrzovat aj ked viem ze to sustredenie je tazke

sweater

no hlavne sa prestan obavat zbytocnosti, potom pojde vsetko lahsie, maturita=formalita, neveril som tomu ale na vlastnej kozi odskusane