chalani pačia sa vam blondýnky, špinavy blond, alebo brunetky?

dalshod

..ja sa hadat tiez nebudem, si mi ukradnuta jak cela tema.. som si vyjadril nazor tiez... zi si svoj svet :D tak mal by som sa teraz preorientovat na vsetky indky, romky, arabky, pakistancanky, aziatky, cernosky, eskimacky a co ja viem este co lebo vsetky su krajsie a vyraznejsie ako blondiny :D

LETICIA

dalshod po prednaskach ideme asi 20ti do jedneho parku sa naobedovat a padla aj tato tema :-P
nie posadnuta niesom, ale poviem si aj verejne, ze blond sa mi nepacia a co? mas s tym probilem? sa tu chces so mnou hadat? ja nemam zaujem...

dalshod

ty musis byt strasne posadnuta touto temou, ked aj po prednaskach to preberate... to nemate po prednaskach riesit nic zmysluplnejsie, ked uz tam chodis?? :p

LETICIA

:-DDDDDDDDDDD
cherrypie.00 nie, to ked sa bavime niekde vonku, alebo v skole ked skoncia prednasky a vela sme toho preberali a kazdeho co poznam, tak povedal, ze ciernovlasky n1 :-D tot vsjo, kazdemu sa paci nieco inde a nazor si mozem napisat kde chcem

cherrypie.00

LETICIA, ty si sa pytala uz vela ludi, ze ci im prva udries na foto do uci a si vyraznejsia? :DDD No zaujimave otazky im davas :D

dalshod

LETICIA a spol., ja sa smejem... nazov temy je, ake typy sa pacia CHALANOM ... ste hermafroditi? pre mna osobne je blond nadradena, tak sa s tym zmier a nedavaj tu 100% nazory az vsetkych.. a zlte blondiny sa nepacia nikomu, to su len odfarbene cierne.. a bleda pokozka moze byt tiez sexi, take francuzke typy.. Svedky patria medzi najkrajsie zeny na svete.. a tmava plet je nie pre kazdeho sexi, ak vies co tym myslim... ach zeny..