Bolesti hlavy, nespavost, nesustredenost, malatnost, nevolnost

Príspevok v téme: Bolesti hlavy, nespavost, nesustredenost, malatnost, nevolnost
peter007

Uz asi 3-4 roky mam velmi zavazne zdrav. problemy.. A vsak nie a nie zistit co za tym je. Mam tupe bolesti v zahlavy,unavu,nevolnost,zle prekrvenie koncatin,castu nespavost,zapchu,nesustredenost.. Nie kedy je to az take hrozne ze zo skoly ked idem newiim ci wobec dojdem domov! Prosim was ak ma niekdo bodobne priznaky piste, potrebujem aspon dakoho s kym by som o tom mohol pokecat, pretoze uz to psichycky nezvladam... :((((

peter007

mmm ja si myslim ze to je daco nakazlive, pretoze ludia u nas v Presove co s nimi chodim won maju uz podobne priznaky ako ja.... A citim sa blbo ked este tuto zakernu chorobu rozdavam dalej! :((((

ivanka241

aj ja mam taky problem a tento tyzden som bola na vysetreniach a zistili mi ze mam zvysenu cinnost stitnej zlazy ...chdte cim skor dr....bije vam aj silne srdce?a to mam este len 22 rokov

sii

mam presne ten isty problem!
Neviedia co mi je, lenze mne k tomu este trpnu nohy. Lekari si myslia ze som blazon a ze si to namyslam, lenze ja si to nenamyslam ak tu tie priznaky su tak su tu co s tym mam robit? Myslim ze to suvisi aj s tym ze sa malo pohybujem, nemam nadvahu vazim 55 kg pri vyske 168cm. Nemas nahodou problem s krcnou chrbticou??? Moze to byt aj z toho, ked sa ucis a tak.

peter007

Ale to je wtom ze ja uz chodim asi 4 roky po doktoroch. a nic my nezisili.. Najprv si mysleli ze to robim koli tomu , ze sa my nechce chodit do skoly... :(( a teraz ani newiim robil som vysetrenia na boreliozu,zltacku a.b, mononukleozu,Aslo... proste pomali vsetko..