Helikobaktera pylori a liecba

Príspevok v téme: Helikobaktera pylori a liecba
julca12

Dobry den,

mam Helikobaktera uz asi 3 roky,3 roky som brala antibioticku 7 dnovu kuru( Pantopac),helikobaktera stale mam.
Robila sa mi endoscopia a brali mi vzorku na co je moj Helikobakter citlivy.Gastroenterolog mi predpisal: Tetraciclin 250mg :4x2 tabletky denne
Metronidazol 500mg:3x1 tabletku denne
Omeprazol :1x1 tabletku denne

Bojim sa brat ten Tetraciclin lebo viem,ze nici oblicky a ma aj ine vedlajsie ucinky a musim brat 8 tabliet na den 7 dni(zda sa mi to nejak privela a plus este aj ten Metronidazol brat).

Ma s tym liekom niekto nejake skusenosti??
Este som zabudla povedat,ze nezijem na Slovensku ale som v zahranici a nedoverujem tym lekarom co su tu,niesu tak specializovany ako nasi Slovensky lekari.Preto sa potrebujem poradit.
R.N.G. mozes mi povedat svoj nazor??
Dakujem velmi pekne

monka2

RNG:dakujeeem
chcem sa opytat este na ten extrakt olivove listy... mozu byt tie a dovkovanie ma byt kolko kapsul na den?

Anglický názov: Olive Leaf Extract Super Strength
Kategórie: Imunita
Balenie: 60 kapsúl
Váha: 750 mg

Štandardizovaný na 20 % alebo 150 mg Oleuropeinu
dakujem za pomoc a konzultaciu)))

RNG

Paldehjn, HP sa da potlacit aj koloidnou striebornou vodou, 4 x 1/4 deci na prazdny zaludok, aj inymi, ako napr Pepzin Gi, co je cannosine zinku, 3 x 2 kapsule nalacno. ale aj roznymi inymi, ako napr monolaqurin, 3 x 5 gramov atd.
Problem, co mas su ale chlamidie pneumoniae, nebezpecna a velmi tazko liecitelna nakaza, ktora vzdoruje antibiotikam a znizuje celkove inunitu tela, takze sa ta chytia aj take infekcie, co by ionac telo hravo potlacilo.
Na to som tu viackrat spominal extrakt z olivovych listov davka oleuropeinu v nom musi byt 3 x 300 mg, tiez kvaspky samento, coumanda a banderol, 3 x 10 z kazdeho a zaroven brat odmaskovace, inac tato vnutrobunecna maskovana infekcia sa neda znicit.
Odmaskovace su NAC,
davka 2 x 600 az 1200 mg a serrapeptaza,
davkas 3 x 120 000 IU

monka2

ahojte, chcem sa poradit..som veganka mam vahu 51 a vysku 168 zistili mi HP,stafilokoka v hrdle a chlamidiu na plucach a kopu virusov..som v prdeli asi... antibiotika ani nerozmyslam lebo by toho asi bolo vela a celkovo ich odmietam ked jem zeleninu by mi bolo z nich tazko...zacala som brat striebro a zinok..len neviem kolko toho striebra mam brat pri mohej vahe ci tak isto ako opisuje RNG...ale neviem co s tou dalsiou pliagov co mam v tele..hrozne(

palden

mne zistili helikobaktera a kedze nechcem silne anitibiotika,hladam nieco prirodne. Nasiel som rakytnikovy olej a mastichu – zivica z jedneho stromu čo do mesiaca vylieci vredy aj helikobaktera… www.mastichaterapia.com

matroska

liecba antibiotikami mi nepomohla ale na roznych diskusnych strankach na internete som si vybral prirodnu liecbu
ktora mi pomohla a citim sa dobre.
je to www.dobrebylinky.sk

Mato123

Ahojte chcem sa spytat ake ste mali priznaky na zaciatku .._? mne sa poslednu dobu zacalo strasne grgat ,a som preplyneny ale zaludok ma neboli a.Grganie je hlavne po jedle ale aj pocas dna a este ma obcas pali zaha.Moze to byt helicobacter_??

Andrea Eja

Na helicobactera výborne zaberá CHIOSKÁ MASTICHA. Dokáže ho úplne vyhubiť. V USA fičí už dávno, len u nás o nej počulo len málo ľudí, čo je škoda. Je to živica z Grécka, čisto prírodná vec. Používa sa aj ako prírodná liečba žalúdočných vredov, vredov na dvanástinku, Crohnovej choroby atď. Skúste pogúgliť. Na nete je aj dosť vedeckých štúdií o jej účinkoch.

dusany

AKO BEZPEČNE A RÝCHLO ZNIČÍME HELIKOBAKTERA. Každé ráno spolu s raňajkami jeme 3,5 - 4 cm kúsok surového póru a môžme jesť dvojkombinaciu spolu s cesnakom.Ako psychotronik som otestoval viac druhov zelenín a toto je bomba.Už po jednom mesiaci zničia celý zárodok týchto zločincov z obrovskej kolónie bakterií cca 5 miliónov...Snažíme sa pri tom jesť celý deň zásaditú stravu.Citrónovú z šťavu max. z polovice citrónu riedenu vodou môžme a kyslú kapustu tiež. Antibiotika ničia helikobakter 39.% a surový pór ho ničí celými 100%,cesnak79%. Brokolica nám pomôže vyliečiť a obnoviť sliznicu a zahojiť vred 79%.Najsilnejšia tojkombinacia antibiotik nám poškodzuje zdravie pomaly a isto až 64.% Surový pór a cesnak sú jedinečnými prírodnými antibiotikami. Nepoškodzujú zdravie vôbec,ale mu prispievajú.