materske kravske mlieko

blondula

ladida....ano,aj mne vsetci hovorili naokolo co maju uz väcsie deti,ze od 3 mesiaca mozem davat normalne kravske mlieko :DDD ja som mu skusala dat pred asi tyzdnom trosku vypit kravske,lebo mne od 9 mesiaca nepije vobec mliecko !! ani nutrilon,ani sunar,hami,kravske... ziadne ! :DDD ale moj ma uz 15 mesiacov...

jankaaaaaaaaa

boze martin spamataj sa. na takom mlieku sme vyrastli vsetci a sme tu a zijeme. chod sa liecit na psychiatriu radsej ked mas potrebu vyrabat vlastne mlieko

ladida

no kojenecke mlieka maju nizsi podiel bielkovin,vyssi obsah cukru a hlavne pridane zelezo,kravske mlieko moze zbytocne zatazit ladvinky drobca vysokym obsahom bielkovin.aj ked si tiez myslim,ze je v tom velka cast blabolu aby zas zarabal farmaceut.priemysel..ja som vyrastala od 4 mes na kravskom mlieku a tu som,ziva a zdrava..ale aj ja som kupovala nutrilon a rozculovala sa,ake je to zbojnictvo:D

blondula

kojenecke mlieka su vyrabane specialne pre miminka a maju v sebe "latky",ktore posilnuje imunitu.z kravskeho asi tazko nieco take vyrobis :D

MartinBiely

Nejde mi o setrenie. Umele mlieka su svinstvo. Zaplatil by som ovela viac za kvalitne ak by sa niekde dalo kupit. Bohuzial ziadne peniaze mi nepomozu.

ladida

blondula,to kukame:D martin,z kravskeho mlieka bude materske len ak chces nakrmit teliatko!nesetri na miminku a kup kojenecke v lekarni!