pocit po

vareška

Nie,potrat by nepripadal do úvahy a ani som nič podobne nepisala,ked raz mám byť tehotná,tak budem,ale nie je zločin dúfať,že nie som...áno, s tymi antik.prípravami máte úplnú pravdu,viem,že má odsudzujete a niekedy ja odsudzujem aj samu seba,ja len by som chcela poprosiť o názor,či môžem byť v tom...

Limberka7

vareška iné je hazardovať napr. so svojím zdravím, to je len a len tvoja vec.. ale tu je v úlohe aj život niekoho iného... to by si akože išla na potrat?? alebo nedajbože keby si ho necháš by si stále myslela na to ako ti "zabránilo v plánoch"?? vzhľadom nato aké sú dnešné antikoncepčné metódy (HAK, kondómy, telieska, spermicidné gély a pod.) je vrchol nezodpovednosti fungovať takto keď dieťa nechceš!! :( a keď už - aspoň funguj na meraní bazálnej teploty a nie si sexovať jak také zvieratká bez rozmýšľania nad následkami...
a k otázke - áno, sú ženy, ktoré sa cítia tak "inak" aj hneď po sexe keď sa to podarí.. opisujú to ako keby sa stalo niečo "nadľudské".. príp. aj uhniezdenie vajíčka (cca 3. deň po oplodnení) cítia - ako prudké pichnutie v podbrušku... ale na to musí byť žena veľmi sensibilná...

vareška

preboha to je co za rada?? naco psycholog? myslim, ze nie som jedina baba, ktora ma trochu strach, ci nie je v tom

jankaaaaaaaaa

ked mate vycitky svedomia po sexe, ci nejaky strach.. treba navstivit psychologa. alebo nesexovat
a to myslim uplne vazne

vareška

aaa myslela som to tak, ze ked sa bojim po sexe, ci nahodou, tak si kupim tehotensky test na psychicke ukludnenie, nie ze by som to brala nedajboze jak nejaky druh ochrany!...ale moja chyba, napisala som to blbo...no vadilo, studujem na VS a bude to zniet smiesne, ale mam este velke plany do buducnosti a bojim sa, ze babo by mi v nich branilo...urcite napisete, ze ked nechcem babo, tak sa am chranit, ja to beriem...nemam na to ziaden argument, mozno len to, ze zatial to takto stale fungovalo a viem, ze je vela takych parov, ktori na prerusovanej sulozi ficia aj niekolko rokov