kozmetika pre extra citlivu plet

Cica55

Ďakujem, určite vyskúšam, lebo som uz zufala s toho. Dufam, ze mi to pomoze, citala som o tom na nete, ze je to velmi dobre a ucinne. Ze predsa to ma ine zlozenie. Este raz vdaka

Lizatkooo

Tak, vsetci lekari pchaju do teba chemiu, takze to ti ani nepomoze. Vyskuaj tu prirodnu kozmetiku. Je tam vsetko pre problematicku plet. Urcite lepsie ako nejaka chemia :) ci uz v liekoch alebo kremikoch.

Cica55

Mam tiez podobny problem, strasne suchu plet a akne, skusala som uz vsetko ale nic mi nepomohlo, aj u koznej som bola stym ale nic nezabralo.

Lizatkooo

Baby ja som mala kedysi takyto problem. Ale zacala som pouzivat kozmetiku, ktora je na prirodnej baze bez syntetických voni a roznej chemie. Je to velmi kvalitna kozmetika a nedam na nu dopustit. Pytali ste sa na cistenie, tak skuste vyskusat napr. www.pevoniaeshop.cz ja to pouzivam a je to super. Prirodna kozmetika je dobra najma pre zeny s problematickou tkz. citlivou pletou. Medzi ktore uz nepatrim. :)

wero99

Skusala som uz rozne produkty na suchu plet ale nic mi nejak nepomohlo k dosiahnutiu bezproblemovej pleti. Tiez mam suchu plet a akne.

zajkosc

ahoj, mám velmi dobru skusenost s kozmetikou mary kay a da sa aj bezplatne vyskusať a dostanes poradenstvo zadarmo k tvojmu typu pleti a osetrovaniu

majaS3

velmi dobry je bio kokosovy olej, napriklad z DM-ky. stoji okolo 10 eur ale vydrzi veeelmi dlho, ak ho pouzijes iba na tvar tak urcite aj rok, mozno aj viac. mne zatial iba toto pomohlo - mam strasne vysusenu plet a velmi citlivu... pokial nemas suchu plet tak staci mensie mnozstvo. je to fakt zazrak. z vecera do rana sa plet uplne ukludni :)

Wara

dakujem vsetkym za radu, nad nobilis a physiogel som uz uvazovala, este som zvazovala aj canaderm, takze nieco z toho vyskusam a dufam, ze pomoze