nechcem ist na potrat,mama ma nuti

watermelon

Je skvelé že si spravila toto nádherné rozhodnutie, teraz hlavne uz sa nestresuj a teš sa na babo, ono všetko vníma každý tvoj pocit a je rozhodne lepšie ak vie že je chcene a že ho miluješ.

Ivett16

Urobila si spravne a to najlepsie rozhodnutie, som presvadcena ze to nikdy neolutujes. Skor tvoju mamu bude v buducnosti trapit ze ta chcela poslat na ten zakrok. Drzim ti palce aby ste boli zdravy a narodilo sa ti zdrave krasne babatko.

kdc

ja viem ved ja ich uplne chapem ale bola som z toho posledny tyzden tiez dost mimo a bolo mi luto ako to zobrali ale rozumiem tomu.hlavne teraz uz s tym vycitkami nic nespravia a ja uz sa mozem tesit konecne bez stresov aj ked je mi jasne co to vsetko zo sebou prinesie a ze na strasne vela veci si tak skoro cas nenajdem.ale ved hadam aj niketori z vas su rodicia a sami dobre viete aky je to pocit vidiet to na tom ultrazvuku take malicke ako sa to hybe uz by som si to nedokazala dat vziat

llek

kdc, necaka ta nic lahke, ale zvladnete to. KDC nie je prva ani posledna, ako tu uz aj ine napisali. ked taka situacia vznikne, tak nema zmysel strasit, ze co vsetko ju caka. Ked sa dieta narodi, velmi rychlo pride na to, ze dieta mame 24 hodin, kazdy den a na cely zivot a ze deti nam zivot uplne zmenia. Nema zmysel ju ani odsudzovat, ze sa chce spoliehat na rodicov a co ja viem co. V tejto situacii je to dost logicke, ze stari rodicia budu dost zapojeni do starostlivosti, ale vy by ste to neurobili pre svoju dceru? Keby mi moja dcera teraz kratko po 17.tom roku oznamila, ze caka dieta, iste najprv by to bol sok, potrebovala by som chvilu na to aby som sa vzpamatala a uvedomila si, ze co sa udialo, aj vycitky by som citila, aj by som bola nahneva, to vsetko patri k tomu, ale za kratko by prisla faza, ze by sme hladali riesenia a ja by som ich urcite hladala. Urcite by som v tom dceru nenechala. A tvoj otec- uvidis, ked to male na neho zamrka a kukne velkymi ocami, bude z neho hrdy dedko.

kdc

a este raz pre niektorych:nikde som nenapisala ze moja mama je zla,naucte sa citat.len som pisala ze ona si mysli ze zlyhala ako moja matka...a je tu este dakto kto si myslie ze je to chyba ze som hlupa,nedospela??uz nemusite pisat pretoze vas nazor s tym aj tak nic nespravi:)

kdc

tak uz je to lepsie.dobre som nezodpovedna a mozno som spravila chybu.ale nebudem sa riadit tym co si o tom myslia ostatni ked ja to predsa citim inak.bola som uz 2 x u doktorky dalo sa to vziat len do konca tohto tyzdna,mama sa snaziala ma prehovorit.ale to ze si to necham(som v 11 tt)to je moje rozhodnutie a viem ze aj keby bolo nespravne nahodou(co si nemyslim traz uz vobec)takbude len a len moje.som si 100% ista tym ako to chcem.a vsetko som si uz pozistovala skolu si normalne dokoncim.a po tom ultrazvuku uz by som nebola schopna ist na potrat pretoze som to videla a je to vazne uzasne,hlavne ked sa hybalo a vyzeralo ako keby mi kyvalo.)strasne sa tesim.)a je mi jedno co si o tom ludia budu mysliet.mama je uz v pohode ukludnila sa a normalne sa somnou rozprava takze som rada.myslim ze casom to bude este lepsie(aj ked otec sa somnou este velmi dlho nebude rozpravat)

slnečnicaa

jajka
A tato dievcina je jasnym dokazom sikovnosti
Nuz, kde su tie casy, ked som si aj ja myslela, ze svet je gombicka:-)

jankaaaaaaaaa

ale ja tu nikde nepisem, ze ma ist na potrat, alebo ze je to nieco priserne mat dieta v takom veku. len proste mam pocit ze ona si vobec nic neuvedomuje, co je to za zodpovednost, je pravda, ze dieta nemam, preto som ani nevedela ze novorodenec sa koji kazde 2h..
ja jej zelam len to najlepsie aby babo bolo zdrave. tiez poznam par mamiciek v takom veku a jasne ze to zvladli. ono zvladnut sa to da, ale nie s takym pristupom, ze ona ani sama nevie ako to bude, pise ze nebude na materskej, sak naco.. ze chce odist z domu, ze jej mama je zla.. akokeby si ani zdaleka neuvedomla vaznost situacie