Chlapi, su kratke vlasy pre vas sexi?

Magy

osobne som za dlhsie, az veelmi dlhe vlasy, ale samozrejme to musi mat urcite vyvazene aspekty. vseobecne na dlzke nezalezi, zalezi hlavne na tom, ako to celkovo vyznie spolu s typom danej baby, jej tvarou, postavou, drzanim tela, spravanim atd... kratke vlasy nie su zle, ale musia byt nalezite upravene a dotvarat priaznivy dojem z osoby, ktora ich nosi. je vsak pravda, ze prilis kratke vlasy uz uberaju na zenskosti. dlhe ale riedke vlasy na tucnej babe su udpudzujuce. rovnako ako "deka" na nejakej vychrtlej...

poussine

V tomto prípade nech sa teda vyjadria muži, ale ja som jednoznačne za dlhé vlasy, resp. aspoň polodlhé. To, čo ste tu spomínali s Victoriou Beckham mi príde nevkusné, ja neviem, mne sa proste nepáčia také krátke vlasy u žien. Dlhšie vlasy vyjadrujú jednoducho ženskosť. Porovnajte si Emmu Watson kedysi, keď mala dlhé vlasy a teraz. Myslím si, že väčšina by sa priklonila k názoru, že s dlhšími vlasmi vyzerala oveľa lepšie :) .

liliana223

Mne sa krátke vlasy páčia, ale musí mať na to žena vhodnú tvár, takisto aj postavu. Mne kaderníčka nikdy neodporúčala krátke vlasy, lebo že som dosť vysoká a s krátkymi by moja hlava vyzerala ako špendlíková hlavička :)
Inak bob a mikádo podľa mňa nie sú krátke vlasy, ale skôr polodlhé.

podkova

No, mne sa hrozne paci taky uces, ako nosi Victoria Backham. Te uces "podkova" je perfektny. Vpredu trosku dlhsie pod bradu a vzadu kratsie. Po umyti staci len vyfukat, raz za dva mesiace prestrihat u kadernicky a je to.