Diabetické potraviny

DiabetikIvo

-mira,

bakeron podľa kontextu vo svojom úvodnom príspevku tejto témy mal na mysli potraviny označené "DIA", resp. "Vhodné aj pre diabetikov"... :-)

barča

mira, celozrnné pečivo je v slovenských podmienkach dosť pradražené, neviem kde žiješ.
predpokladám, že bakeron sa nepýtal na bežnú stravu, ako sú strukoviny, zelenina a podobne, ale skôr špeciálne potraviny (nízkosacharidové a podobne), ktoré sú vhodné pre diabetikov.
ja mám celiakiu, takže pre mňa jačmenné krúpy, ovsené vločky a výrobky z pšenice a raže nepripadajú do úvahy.

- mira

Diabetické potraviny patria medzi najlacnejšie. Správna diabetická diéta by mala pozostávať z celozrnných obilnín, zelenín a malého množstva strukovín. Ryža natural stojí 0,5 kg asi 1,2 €, jačmenné krúpy okolo 0,6, ovsené vločky asi 0,4 atď. Domáce zeleniny ako kapusta, cibuľa, mrkva, celer, kaleráb , domáce strukoviny ako fazuľa, šošovica, hrach atď. patria k tým najlacnejším. Kvalitný panenský sezamový olej je drahší, ale pri dennej dávke 1-2 lyžičky si ho môže dovoliť každý. Odporúčaná dávka rýb 1-2 kúsky týždenne tiež nepríde draho. To som vymenovala len málo druhov, správne zostavená strava je pestrá, chuťovo i psychicky uspokojujúca, a hlavne liečivá.
Diabetik by nemal jedávať exotické potraviny, živočíšne bielkoviny a tuky a hlavne nie jednoduché cukry. Kedysi bolo známe, že cukrovka je strava bohatých. Strava, ktorú jedli chudobní ľudia, lacná strava k cukrovke neviedla.

DiabetikIvo

Nemá zmysel zháňať nejaké špeciálne DIA potraviny. Moderná diabetická diéta je založená na racionálnej strave s nižším obsahom tzv. rýchlych sacharidov (potraviny s vysokým glykemickým indexom)a vyšším podielom vlákniny.

V zahraničí (Česká republika, Nemecko) samotní diabetológovia neodporúčajú konzumáciu sladkostí označených DIA a to kvôli prakticky rovnakému obsahu sacharidov a oveľa vyššiemu obsahu tukov ako u ne-dia sladkostí.

Rovnaký pohľad na dia potraviny majú aj naši poprední diabetológovia - viď. napríklad www.meda.sk strana 6/7 - vyjadrenie MUD. Adriany Ilavskej. Alebo "Mýtus č.3", ktorý na sránke: www.diabetolog.com vysvetľuje MUDr. Viera Doničová.

barča

pozri na webe update, nízkosacharidové potraviny, majú pár predajní na SK. inak, zdravé výživy, bioobchody... ale je to drahé, samozrejme.