Ako spravne vybrat pletovu kozmetiku?

Príspevok v téme: Ako spravne vybrat pletovu kozmetiku?
kikaBB

Ako si ma clovek spravne vybrat kozmetiku? Je lepsia ozaj ta z lekarni, alebo je to len reklamny tah a staci obycko z drogerky? A ak mate niektore zmiesanu plet, pouzivate 2 druhy ( vraj sa ma pouzivat na T-zonu kozmetika na mastnu plet a na zvysok zas kozmetika na suchu.Kde by som sa dopracovala k nezainteresovanemu nazoru na vyber kozmetiky? Lebo ked vojdem do salonu, tak mi nukaju len to co maju oni tam ( co je prirodzene ), ale ja potrebujem skutocne poradit a nie si len nakupit.

kleopatra4589

Ahoj.. ja som toho z drogerky mala odskusane uz fakt vela, ale nakoniec som sa priklonila k znackovej kozmetike z lekarne.. Najlepsie je vyhladat si nejaku fakt dobru koznu lekarku, ktora ti v tom poradi.. Ja som na nete nasla v diskusiach najvacsie ohlasy na Biodermu a La roche posay.., ale nevedela som sa rozhodnut, tak som sa opytala mojej koznej a ta mi poradila, ze na moj typ pleti je jednoznacne lepsia La roche posay.. Zatial som nadmieru spokojna..

jankaaaaaaaaa

na zmiesanu plet existuju kremy na zmiesanu plet a cely rad kozmetiky..
a kazdy si musi vybrat podla toho co mu sedi. niekomu vyhhovuju aj obycajne kremy , niekomu vyhovuju len tie drahe z lekarne napr. niekto pouziva len prirodnu kozmetiku. je to individualne