obmedzeny clovek

Lumik

tak vo vseobecnosti je asi kazdy na urcitej urovni obmedzeny ( teda ja sa tak citim a zovseobecnujem aby som nebol sam :))), ale tak co by som v beznom zivote nazval obmedzenost, je asi to ked niekto ma na nieco nazor za ktorim si stoji a nepripusta existenciu ziadnych inych moznosti.

J111

Kazdy clovek je svojim sposobom obmedzeny. No, uz som tu, posral som sa:D Najprv som si myslel, ze je to prd, ale potom sa ukazalo, ze je to cosi redsie:DDD Tak sa aspon pobavte:D

nijaky26

jajka001 ako moze mat ta baba o sebe vysoku mienku a na druhej strane byt zakomplexovana? nachapem.ale asi kazdy je svojim sposobom obmedzeny, kazdemu nieco vadi.

jajka001_

hm poznam jednu babu, ktoru by som mohla nazvat obmedzenou. definovala by som ju asi tak, ze ma zvlastny, sebestredny pohlad na svet. mysli iba na seba, ostatnych vnima iba v suvislosti so sebou, ma o sebe prilis vysoku mienku a na druhej strane je zakomplexovana. a vobec jej nevadi, ze ostatni vidia ze je aka je, resp netusim, ci si to vobec vsimla, pretoze sa snazi pretvarat svoj svet tak aby jej vyhovoval - vytvara si vlastne iluzie, ktorymi sama seba klame, aby sa presvedcila, ze je skvela.