Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

Leia

Nakoľko nie všetky ste boli s tabletkami spokojné, už objednávať viac nebudem. Mala som s tým starosti aj ešte mám, a za to že boli niektoré fake som naozaj nemohla. Tým, ktoré mi už posielali peniažky na účet vopred, som vrátila späť.
Ak by naozaj niektorá veľmi chcela objednať aj po prečítaní týchto dole uvedených názorov a diskusie, poprosím do mailu.
Inak na typy otázok či už tabletky prišli, a aké majú účinky a pod. neodpovedám. Neprišli, a účinky si prečítajte na fóre.
Ďakujem za pochopenie.

majolika

Džejny,
ak budeš objednávať od švagrinej mohla by som sa pridať k tebe, aj ja som schudla raz vďaka originálu,ale odvtedy som mala šťastie len na fake

Leia

Baby, mám nové informácie. Tie tabletky s dobou spotreby 12.01.2014 nie sú po záruke. Na nich je napísané opačne deň a mesiac. Takže by mali byť po správnosti do 1.12.2014

džejny

malaanka3

mne to ide perfektne, beriem ich 2,5 týždňa a už mám dole necelých 6kg :-) A to nemám až takú nadváhu..takže sa teším ako blcha :-)
Zaručenú stránku neviem, ale ja si ich nechám poslať zase od švagrinej

malaanka3

Tiger5,6
prečo chodíš na túto stránku?
Keby si aj ty nemal(a) nadváhu,tak by ťa to nezaujímalo a nepísal(a) si tu.
To píšeš na všetky témy?
Alebo trafená hus zagágala?

babenky
mne to pomáha,nejdem písať o kilách,ale moje okolie si všimlo,že som schudla
A vám ostatným sa ako darí?

a vie niekto poradiť 100% originálnu stránku na objednanie?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meizitang.....na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk