Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

Leia

Baby, mám nové informácie. Tie tabletky s dobou spotreby 12.01.2014 nie sú po záruke. Na nich je napísané opačne deň a mesiac. Takže by mali byť po správnosti do 1.12.2014

džejny

malaanka3

mne to ide perfektne, beriem ich 2,5 týždňa a už mám dole necelých 6kg :-) A to nemám až takú nadváhu..takže sa teším ako blcha :-)
Zaručenú stránku neviem, ale ja si ich nechám poslať zase od švagrinej

malaanka3

Tiger5,6
prečo chodíš na túto stránku?
Keby si aj ty nemal(a) nadváhu,tak by ťa to nezaujímalo a nepísal(a) si tu.
To píšeš na všetky témy?
Alebo trafená hus zagágala?

babenky
mne to pomáha,nejdem písať o kilách,ale moje okolie si všimlo,že som schudla
A vám ostatným sa ako darí?

a vie niekto poradiť 100% originálnu stránku na objednanie?

džejny

Ahojte, nedávno som začala užívať Meizitang a musím povedať, že naozaj funguje...už za prvých 10 dní som schudla 3kg :-)

tiger5

babenky ten maizitang....je na chudnutie ,alebo na mozog a dobru naladu a ten bicykel nebolia z toho klby,nuda....

malaanka

Takže kilečko už písať nebude a my si budeme môcť kľudne a bez provokácii písať o pôsobení tabletiek.
Leia,dobre,že si prestala piť kávu,ja ju tiež nepijem.
A počas užívania meizatingu,asi tak po dvoch týždňoch,som si uvedomila,že mi rýchlejšie myslí a mala som aj dobrú náladu.
Takže som nepotrebovala kávu na povzbudenie,pila som a aj pijem zelený čaj.
Babenky,skúste sa nevážiť denne,ale len po týždni až desiatich dňoch a potom najlepšie zistíte úbytok hmotnosti.
A ktoré môžete,tak pridajte k tomu aj nejaké prechádzky alebo stacionárny bicykel(čokoľvek na zvýšenie kondície a pohybu),aby to chudnutie nebolo zo svaloviny a tuku ubudne menej.
Píšem to z vlastnej skúsenosti.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meizitang.....na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk