Meizitang.....na chudnutie

kilecko

tu informaciu som nasla na teme tabletky na chudnutie ta tema je v kategorii KRASA.A ta stranka je track thermacuts.sk vyskusajte .

kilecko

Dievcata,ked verite na zazracne tabletky tak vam dam radu chodte na stranku THERMACUTS.sk su tam tabletky na chudnutie za mesiac slubuju schudnut 12kg a stoja 33 eur dokonca su teraz v akcii za 23 eur vyskusajte ,ale je to neoverena informacia .

džejny

Dievčatá, prepáčte, že píšem až teraz, ale skôr som sa sem nedostala. Mne tabletky kúpila švagriná v Anglicku, kde presne to neviem, ale zistím Vám to. Jej to poradili kolegyne v práci. Jedno balenie má stálo cca 30 eur, poštovné nerátam, lebo mi to pribalila do balíčka s oblečením. Teraz mi bude objednávať ďalšie balenie, lebo ešte pár kilečiek by som chcela dať dole :-) Tak tie čo chcete napíšte mi na mail: janka.kopcakova@gmail.com

brunca1

Ahojte, ja nemám s týmito tabletami skúsenosť, ale moja svokra schudla 20 kg, svagrina tiez okolo 20, sesternica tak isto. nikto nemal žiadne vedľajšie účinky, dokonca svokre sa ustálil tlak a má aj dobré krvné testy.
Len už sa nedá objednať na stránke www.botanicalslimming. sk.
Ak má naozaj niekto možnosť kúpiť z originál stránky , bola by som rada, nedodávajú do Európy, len do Anglicka.
www.botanicalslimming.com.
Alebo inde originál produkt . ďakaujem Tatiana
brunca1@gmail.com

malaanka

leia
súhlasím s tebou
Budeme kupovať alebo objednávať len v tom prípade,ak zistíme ,kde sa dajú kúpiť naozaj originály.
A musíme byť o tom 100% presvedčené
džejny
ty nemôžeš zistiť od švagrinej odkiaľ objednáva?

Leia

Nakoľko nie všetky ste boli s tabletkami spokojné, už objednávať viac nebudem. Mala som s tým starosti aj ešte mám, a za to že boli niektoré fake som naozaj nemohla. Tým, ktoré mi už posielali peniažky na účet vopred, som vrátila späť.
Ak by naozaj niektorá veľmi chcela objednať aj po prečítaní týchto dole uvedených názorov a diskusie, poprosím do mailu.
Inak na typy otázok či už tabletky prišli, a aké majú účinky a pod. neodpovedám. Neprišli, a účinky si prečítajte na fóre.
Ďakujem za pochopenie.