Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

lost

nj laurina, pripomina.. ako zo zaciatku to bolo take, ze kaslem na vsetko a restauracie mam pod oknami :)
chapes, "studentsky zivot" :D
lenze toto ma unudilo a hlavne ze to je HUMUS

no a dorpadoval som sa do OPACNEHO EXTREMU v style, ze chodim pre maso a salamu a vsetko 70 kilometrov daleko do zahranicia :)

co je sialene samo o sebe :D a extremne tazko sa udrzuju potraviny cerstve odtial (napr potrebujem vzdy pripraveny tu prenostnu mraznicku, pasivny box, atd..)

a kedze som narocny a carovny :D tak chcem vzdy cerstve veci, idealne na obec cerstvy obed (napr maso) a potom na veceru presne to iste, ale uplne cerstve samozrejme :) cize varit na 2 chody? ani nie :D

ale toto sa neda udrzat dlhodobo, ide to extremne do casu :)

ak by mi nezalezalo na zdravi a chodil tu kusok do obchodu po humusne maso a humusnu salamu, a glutenove pecivo, tak by bol zivot ako vo vaticke :)

Laurina22

Tpch ahojky:-)

Lost pripomina ti to teba?

No rano som si urobila zemlicku so sunkou a paradajkami...na obed okolo 14,30 sme boli v IKEA tak som si dala grilovany encian s brusnicami a zemiakmi a marcipanovy kolacik

A teraz sa mi uz nechce nic varit....

:-)))

lost

aaaaaaaaaaaaahahhaha

jajajjajajajjaaaaaaaaaaaaaaj
jaj

:D

hahahahaha

:P

toto nepotrebuje komentar proste krasny prispevok :D

nieco mi to pripomina :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den - Fórum - ZDRAVIE.sk