Aký je najsilnejší spaľovač tukov?

doubledog

kazdy naozaj silny spalovac tuku je zaroven dost nebezpecny a skodlivy.
najsilnesi asi bude DNP, aj metamfetaminy asi spravia svoje, silne su aj niektore hormony alebo latky ako clenbuterol :)

takze podla mna je skor otazka, ktory je dostatocne ucinny a zaroven je jeho skodlivost minimalna.

Joo

bingham
..no ano mas pravdu ...... len to DNP neviem ci by som odskusala to skor plastika ci esteticka chirurgia ... pretoze ak schudne niekto ,kto ma nadvahu 20kg ,ochabnuta koza mu ostava a ta sa neda odstranit inak ...... alebo sa mylim :-?

Joo

mrkva so zelerom urychluje odburavanie tuku

maliny- zahanaju hlad a obsahuju enzymy podporujuce latkovu vymenu

jablcny ocot - urychluje spalovanie tukov a tlmi chut na sladke,slane

cesnak - vylucuje neziaduce tuky a zabranuje usadzovaniu( tukov)
ja ho mam skoro v kazdom chode (asi poznate recept cesnak cit.stava a bla bla ......)

a ako mate59 napisala, ananas

..... o tej paprike neviem ,skor mi dnes tvrdili ,ze chilli ,ako zlta paprika
...... trosku som dnes patrala ......... to vsio :-)

arnie11

evik1S Suhlasim ze bez pohybu to nejde, presnejsie pokial nebude vydaj energie vacsi ako prijem. U toho L-karnitinu ide zrejme o to ze zlepsuje metabolizmus tukov - ich premenu na energiu. Ak je rychlejsia premena tukov na energiu, potom mozno nema clovek tak silnu potrebu energiu ihned doplnat.
Pri omega-3 nenasytenych mastnych kyselinach islo o studiu, kde jedna skupina uzivala denne omega 3 a kontrolna skupina nie. Ani jedna nemenila dalsie zivotne zvyklosti. No a u tej zo brala omega 3 vraj namerali urcite znizenie telesneho tuku. No neviem nakolko to bolo statisticky vyznamne, ci to nebol rozdiel porovnatelny s chybou merania.

Joo

predchadzat eskalatorom ,autam ,vytahom ,autobusom ani to zadostucinenie v fitnescentre nam nepomoze ...... proste pohyb na cerstvom vzduchu