Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Príspevok v téme: Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý
Fero M.

Ahojte všetci, ani neviem sám prečo tu píšem. Možno ma niekto pochopí, niekto povzbudí, neviem..

Pred paru mesiacmi sa mi skončil dlhoročný vzťah, všetko bolo pekné, milé zlaté. Nastali však časom problémy z jej strany a všetko sa začalo rúcať. Prečo? Neviem. Nevyrovnanosť, nervozita, zmeny nálad a ja som nevedel ako jej pomôcť. Nájdi si inu, si priliš dobrý je veta ktorú nechce počuť nikto.
Voláme si píšeme doteraz, rozišli sme sa v dobrom, ale neviem sa stým zmieriť, lebo neviem kde som spravil chybu a čo mam na sebe napraviť..
Stále sa snažím, volám, píšem, túlim sa, milujem, neflirtujem, pijem raz za 3 mesiace, nefajčím, mám dobru prácu, som zdravý, vysoký, tmavý, vraj sympatický, cvičím a robim všetko čo len môžem pre milovanu osobu.
Našiel som si teraz novu známosť, od začiatku počuvam, že takého vždy chcela, že aký som, že to asi ani pravda nie je ale čo mám z toho? Zase sa opakuje to že 4 dni je dobre a potom 2 dni má zmeny nálad, nevie či začať vzťah či nie atd..
Nechápem to už.. Neviem či su ludia takí, alebo ja mam smolu alebo neviem...

Chcem milovať, dať všetko tej druhej a len mám stále viac pocit, že ak budem odmeraný s chybami, tak to je práve to čo ženy paradoxne hľadajú...

Maťo338

Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Liečba: Staň sa menej dobrým a citlivým

ozaj, to je to večné omieľanie že dobrák a "citlivka" je pre ženy skôr ako kamarát než partner/milenec.

Tak nezostáva nič iné len ubrať tej dobroty, zas nie príliš samozrejme .. alebo to proste neprehánať a držať sa na uzde.

Fero M.

VEd tak tak, keby bol nejaký rozumn 1 - 1.5 izbový zariadený okolo 200ečka tak by som sa potešil :DD

Maoam, LUlu vidim vidim, máte u mna koláče :D

Lulu2011

to ako si natrafil na byt o 2 vchody dalej? ved hladaj nieco na konci mesta, aby si nakoniec nebol chlapec na zavolanie :D

hrt

Ahojte,

konečne som našiel veľmi zaujímavú diskusiu :) Pravdu povediac, natrafil som na ňu náhodou. A priznám sa, v tom čo si napísal Fero sa vodím na 95% :)
Tiež som taký ako Ty. Žene by som dal úplne všetko a snažil a snažím sa robiť všetko pre to, aby bola šťastná. Vymýšľam pre ňu prekvapenia a hlúposti, ale mám pocit, minule mi to tak nepriamo potvrdila, že ona to nechce, resp. to čo robím jej nerobí až takú radosť ako si myslím že jej robí. Vždy potom čakám, že bude nadšená, že mi povie ako ju to moc potešilo, ale nie :) Na margo toho mi povedala, že ja opäť nerobím to, čo ona chce a čaká že by som robil :)
a nepovedala to "do budúcnosti", ale tak spätne vymenovala situácie, v ktorých som sa mal zachovať inak. Je to na mieste? myslíte že je správne povedať si tieto veci? Mám pocit, že všetko čo robím (nie úplne všetko) je zbytočné. okej, poteší ju to, ale nie tak ako čakám. + keď by som tie veci nerobil, resp. nebol až taký (z môjho uhla pohľadu) pozorný, možno by jej napadlo, že niečo nie je v poriadku. neviem.

prečítal som každý jeden príspevok v tomto fóre. a naozaj, tvoje konanie je identické s mojim. až na to, že priateľku mám lepšiu :P

proste myslím si, že to čo robím ju urobí šťastnou. občas mám tiež pocit že sa prehnane ospravedlňujem a zbytočne!!! zniesol by som jej aj modré z neba, ale to je asi tiež TO čo nechce. Naivne si o sebe myslím, že všetko čo pre ňu robím, je to najlepšie a robí ju šťastnou. bol som presvedčený o tom, "že dokonale a ideálne ju ľúbim"... ale nie :))) čo si o tom myslíte?

Lulu2011

joj Ferislav, ze tajne :) vsak mesto si mohol povedat, Ferov musi byt vsade ako maku..leda, ze by si bol z nejakej Hornej Dolnej