Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

káva a zdravá životospráva?

1Sima

Snažím sa žiť zdravo a kávu si občas veru dám. Podľa mňa v malom množstve nič neuškodí. Ale je lepšie keď si za kávu nájdete lepšiu alternatívu. Môj najobľúbenejší portál o zdravej životospráve je: bold.sk

Juzya3

Raddii - cauko
Lenze mi povedz este jednu vec, ktora mna ako laika dost zaujima a to ze kolko takato prazena kava stoji? Ved to su vysoke ceny a este ked si vezmem ze by som si musela teda aj mlyncek kupovat aby som si ju mohla sama mlet. Ved to sa nedoplatim, ci nemam pravdu?

Raddii

o káve som veľmi veľa článkov čítala, keďže ma táto problematika dosť zaujíma a na druhej strane aj veľmi baví. baví ma študovať všetko o káve a od kedy som sa na toto štúdium dala, tak som sa mnoho dobrých informácií aj dozvedela. potrebné je, aby ste si kupovali kvalitne praženú kávu a najideálnejšie by bolo keby ste si ju priamo doma pred uvarenim aj sami pomleli. tak káva nestráca na svojej hodnote. viem že to bude časovo náročné, ale až potom si fakt uvedomíte že tá káva chutí o veľa lepšie. treba vyskúšať, píšem z vlastných skúsenosti

Kircha

@Majdanova tak uz aspon vies preco som ti ju poradila, lebo taky isty pocit som mala aj ja ked som ju prvy krat pila:-) Vyskusaj, oplati sa aj ta kombinacia, dobre to chuti len je trosku ta kava mastnejsia tym ze do nej das olej..Da sa ale na to zvyknut:-)

Majdanova

-Kircha- zatial nic zle nemozem napisat..a snad najviac mi chuti kava od nich..to je uplne ina chut ako predtym ked som pila len nescafe..uz aj ked nie ine produkty tak tuto kavu od nich si budem objednat..velmi chutna, musim to normalne este raz napisat:-):-)..a este planujem vyskusat do kavy dat ten kokosovy olej, ze aka to bude chut lebo este nikdy som tuto kombinaciu nepila..ale uz teraz ti dakujem ze si mi poradila ich produkty;-)

denissa84

Mala som tiež na mysli tú powerlogy, keďže o nej tu dosť diskutujú baby a čítala som aj nejaké články tak ma zaujímalo že čo je to zač. Ale už mám dosť informácií o nej a dokonca som si ju aj objednala aby som ju vyskúšala že ako chutí;-) Snáď už tento týždeň mi príde

Kircha

@spravne ved jasne, kazdy bude pit to, co jemu vyhovuje a to iste plati aj pri jedle.. Fuha vyrobit, to si moc neviem predstavit ale mozno raz to vyskusam, aj ked myslim ze na tom moc neusetrim..Lebo kvalitne mandle stoja dost penazi a este maslo a robotu, to mi pride jednoduchsie si rovno objednavat hotove
@Majdanova som zvedava co napises teda, ako ti chutia produkty:-)

Lubko4

Aj Janko z okolia Vranova pravidelne pil kávu, odkedy sa však pomočil na pracovnom pohovore, má z kávy fóbiu.

spravne

Kircha, ked ti ta kava robi dobre a nemas ziadne problemy s nou, tak to je jasne, ze ju pijes. Mne je takto lepsie.
A to mandlove maslo sa da aj vyrobit, hoci ja sama som este neskusala, ale jednoducho vymixujes nejake kvalitnejsie maslo s kvalitnejsimi mandlami.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

káva a zdravá životospráva? - Fórum - ZDRAVIE.sk