SPRAVI SA DO MNA,,,,CO POTOM? =O-sex

gomez

:)))teraz sa cítim trošku untermensch:)))12x, tak toho si treba zarámovať! Ale ako to tu bolo už naštrbené, fakt asi potrebuje nosiť vajká v podprsenke.:) Keď som vo forme, tak 3x pustím šťavu ale viac ani keby ste ma dojili:))Po každom však potrebujem tak polhoďku na "zotavenie". Potom, keď už nieje čo, tak drží

aaa21

no jasne:-)keby mne moj chlap povedal ze uz nechcem lebo rano vstava do roboty tak sa na neho tak pohnevam...on aj ked ho v noci budim sa spociatku budi tazko ale nepotrebuje vela..ktory chlap odmieta...?

markketa

no jasne,že neprizna.mam to doma,aj namna to skušal a ked som povedala rob mi to na prsia,alebo bruško,tak už ježiš nie!ja rano vstavam do roboty a už bolo 2krat a točaky.....tak to poznam.

markketa

muži su aj dobry herci,to by si ani neverila.ine je ked sa urobi na bruško,alebo do ust atd.....vtedy jasne!ale ked sa urobi dovnutra,1 2 3 4 atd.....tak ako vieš,že vždy strieka?vieš to by musel mat v tych gulkach cisternu.a 12krat to je už asi rekord.ja neviem?mne sa to nezda a to som teda už tiež zažila hocičo,ale toto je sila!akože ten chlap,kde by sa mu tam zalo tolko semena?ved aj zvierata sa musia nechat 12h.odstat ak sa idu pripuštat,aby stihli doplnit semeno a,aby bolo kvalitne.prepačte,že to porovnavam,ale ved v podstate sme ako zvierata.u ženy je to ine,to sa da,ale ten chlap?

aaa21

vies co?poviem ti pravdu obcas ked uz je toho fakt vela tak mam pocit akoby sa neurobil a ked mu to poviem tak na mna pozrie a povie...pri tebe sa urobim aj za 2 min..tak ja neviem-...neprizna to nikdy

markketa

sak akože chepem,že strieka som s chlapom 15rokov,ale ak sa urobi do vnutra,tak reku,že niektore orgazmi či nepredstiera.vedela by si....ked už si jak slnečnica plna semienka

aaa21

no akoze chapem ze asi ked to niekto robi tak dlho tea nejaku hodinu striedaju s amedzi tym polohy a tak..tak vtedy by som to pochopila..my nestriedame v ramci jedneho cisla polohy my sa urobime v jednej..a potom dame dalsiu a vsetky dokonca...