na rozveselenie

Aťa

Anka, te tvoj bol asi najlepsi..100 bodov! Pred chvilou som pocula tento vtip:
V skolke pani ucitelka kazdy den detom pustala inu sonatu od L.van Beethovena. Po tyzdni hovori:dnes kazdy z vas nakresli tu sonatu, ktora sa mu najviac pacila.
Janko maluje smutnu jesennu krajinu. -Co je to, Janicko?- pyta sa ucitelka
-Pacila sa mi Pateticka symfonia- odpoveda Janko.
Marienka kresli krasny mesiacik
- A tebe sa pacilo co, Marienka?-
- Ma zaujala Symfonia mesacneho svitu- odpoveda.
Maly Ferko kresli, len sa tak z neho parí. Pani ucitelka pride k nemu, pozrie co to Ferko vytvoril a skoro okoktavela. On nakreslil velky penis na cely vykres.
- Ferko, co to kreslis?!!-
-Pani ucitelka, ked mne sa pacila...Pre Elisku.....-
Ponahlam sa, tak sorry za preklepy.

Anka902

kavenka kedze ja dnes tiez potrebujem zlepsit naladu tak este nieco na zasmiatie.
Viete ako definuju muzi vztah fifty-fifty?
Vy varite-my jeme.
Vy upratujete - my robime neporiadok.
Vy zehlite- my krcime.

Ide opity muz vecer po cintorine,spadne do cerstvo vykopaneho hrobu a krici:zimno mi ,zimno mi!
Ponad hrob prechadza dalsi ozran a odpoveda:Bodaj by ci nebulo ked si sa odhrabal!

Anka902

Pride muz do knihkupectva a vravi predavacke:Dobry den!Mate knihu s nazvom.Muz vladca zien?Prepacte ale sci-fi je o poschodie vyssie.

silwuska123

PYTA SA LEW KORYTNACKY CO SA TI STALO..A KORYTNACKA MU NATO..ALE ZNASILNILI MA DWAJA SLIMACI...A SPOMENIES SI AKO WYZERALI?..HMM NIE ZBEHLO SA TO THAK RYXLO

Aťa

Na lavičke sedia mládenec a dievčina. "Bolí ma uško" hovorí ona. Mladík ju pobozká na uško a pýta sa jej: "Ešte bolí"?.."Už nie" odpovedá ona. Po chvíli ju bolí za krkom. On ju znova pobozká na krk a pýta sa " Ešte bolí"?.. "Už nie". Vedľa na lavičke sedí starý pán, nakloní sa k mladíkovi a zašepká: "Prepáčte a hemeroidy liečite tiež"?