Začervenané jedno oko

Príspevok v téme: Začervenané jedno oko
sumec1977

Zdravím, už asi 4 mesiace mám jedno oko stále začervenané akoby zapálené. Bol som u očnej a povedala že to je nejaký zápal vnútorného orgánu. Dostal som masť Tobradex. V tom čase som mal Helicobactera a zubárka mi čistila kanáliky na dvoch zuboch. Reku fajn, toto vyriešime a bude ok. Helicobactera už nemám, kontrolna vzorka neg. Zuby už ok. ale to oko mám ráno stále červené. Nechcem si opäť nasadiť Tobradex aj ked viem že mi zaberie ale len na čas. A teraz keď je vonku studený vietor tam mi stále slzí ako bláznive, oko ma nebolí, nemám ráno ani zalepené ani nič...

sumec1977

No nič, Visine som vysadil, nič to nevyriešilo. Oko je červené. Nasadil som tú mastičku, je to hne´d lepšie. Zajtra idem na preventívku, odbery, výteri...Vypýtam si lístok k očnej aj k neurologovi kvôli tým zášklbom svalov. Uvidím, začínam mať s toho celkom stres. Už sa vidím s diagnózou SM, že to oko bude zápal očného nervu, ale zase keď čítam ako sa ten zápal prejavuje tak mi to nesedí, po 4 mesiacoch by som asi mal iné príznaky. Furt niečo, namiesto toho aby sa človek tešil z detí tak splieta kadejaké myšlienky lebo pociťujem zodpovednosť a strach o rodinu, ve´d to poznáte...

eeella

sumec1977 skus to 2-3 dni ten visine , uvidis .. mne sa to podarilo vdaka tomu " vyliecit " a oko som uz odvtedy (chvalabohu) nemala cervene , skus to .. predsa to musi mat nejake ucinky .. drzim palce nech sa ti to da do poriadku , oci nie su sranda

sumec1977

Visine kvapky som si dnes kúpil, kvapnem a oko je v poriadku, vybledne. Len si myslím že to nie je riešenie, nemôžem si ich kvapkať stále....

eeella

ja som mala tiez jednu dobu dlhsie cervene lave oko .. kupila som si visine a pomohlo velmi ! odvtedy sa to nevratilo .. odporucam , aspon skusit

muchacc

Asi to bude suchym okom.
Kup si ocne kvapky - umele slzy. Spytaj sa v lekarni, ktore su naj. Nekupuj tie, co su v reklamach, je to nizsia alebo stredna trieda.
Tymi kvapkami urcite nic nepokazis a uvidis, ci ti pomozu.