Dlzka gyn. vysetrenia

tpch

Kto je neschopny, robi pomaly a neucelne. kto je schopny, stihne viac veci naraz a ide mu to rychlejsie.
Pomalost nerovna sa vzdy dokladnost, aj ked pomaly kazda by chcela, aby ju lekari ofukovali na prislusnych partiach a preberali jej zivotne strasti poslednych min. 10 rokov...
k lekarovi sa nechodi vykecat a vyukazovat-na to sluzia ini odbornici.

Laurina22

Obaja moji gynekologovia boli(su) dokladni a nebola som tam tolko...

Ale tak asi to zavisi od kazdeho subjektivne

bazalka

No, ja som u svojho gynekológa v priemere tiež tak 20 až 30 minút. On je veľmi dôkladný. Najprv sa ma povypytuje na moje problémy, zároveń si to značí do počítača, potom ma vyšetrí, ak treba, spraví sono. Potom si výsledky znova zapíše, vytlačí, zodpovie na moje otázky. Tak to tak zhruba časovo vychádza.

Laurina22

Tak pokial si ty spokojna s tym ako ti vysvetlila veci a vycerpavajuco zodpovedala tvoje otazky tak si myslim,ze 10 minut je OK

Ty musis byt spokojna

Ako zas byt 30 minut u gynekologa je podla mna prehnane

Moj byvaly gynekolog mal velmi vela pacientiek tak ze tam ziadna u neho nebola dlhsie ako 15 minut a moj ma pacientky takmer vyhradne na objednavku takze cas ma a tiez tam nie som pol hodinu

natasa123

Laurina22 cize tych 10 minut je podla teba ok?
Ja som vysvetlila aky mam problem, pytala sa nejake dodatocne veci, potom ma prezrela, kym som sa obliekala tak vypisala recept a povedala co mi dava, ja som sa este nieco spytala a to bolo vsetko.

Je sice pravda ze ona len vsetko napise do pocitaca a potom idem vedla k sestricke a ta to vytlaci a zalozi to karty.

Laurina22

Sandra 30 minut???To co tam robite s tym lekarom???

U mna zavisi od toho,aky mam problem to za prve,za druhe kolko ludi ma v cakarni,za tretie aku ma naladu

Prvykrat ledze sme sa potrebovali porozpravat o mojom probleme plus o tom preco som presla k nemu od byvaleho lekara a podobne som tam bola aj ja cca 30 minut ale tak potom max 15 a to je fakt ze max...

sandraaaaa

No a hlavne ked začne dievča alebo teda žena chodiť ku gynekol. by mali tie prve vyšetrenia určite trvať dlhšie. Neviem ale mám už druhu gynekol. a tam to trva tiež tak dlho.